Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » ‘Hayatın Hesabı’nda Soma vurgusu | 03 Ekim 2014 Cuma 03:24

‘Hayatın Hesabı’nda Soma vurgusu

Funda Arar'ın, "Hayatın Hesabı'' adlı parçasının klip çekimi yaklaşık 19 saat sürdü.

Yeni albümünün ilk klibi için kamera karşısına geçen Funda Arar, ”Hayatın Hesabı” adlı şarkısı için oldukça anlamlı bir klip çekti. Klibinde Soma’da yaşanan ve 301 madencinin hayatını yitirdiği faciayı da bir kez daha hatırlatan Funda Arar, çekimlerin ardından basın mensuplarının karşısına geçti.

Nihat Odabaşı tarafından çekilen klibin hayatta yaşanan çeşitli sıkıntıları konu edindiğini ve oldukça dramatik bir proje olduğunu ifade eden Arar, klibi için oldukça geniş bir cast kullandı. Yeni albümünde Ragga Oktay’ın da bir şarkısını seslendiren Arar, ”Samsun Demir şarkının bana çok yakışacağını söyledi. Bir deneylim dedik. Olukça güzel tepkiler alıyoruz. Herkes çok yakıştığını söylüyor” diyerek albümün oldukça renkli bir kolaj olduğunu ifade etti.

”Bazı şarkıcılar kliplerinde eşi ve çocuklarını da oynatıyor sizin bu yönde bir planınız var mı?” sorusuna ”Net soruya net cevap. Hayır, böyle bir düşüncem yok.” sözleri ile yanıt veren Arar’ın ”Hayatın Hesabı” adlı parçasının klip çekimi yaklaşık 19 saat sürdü.

Röpörtajın ilerleyen bölümlerinde sohbete dahil olan Nihat Odabaşı, ”Hayat kendi adaletini ve hikayesini yazıyor. Biz de bu klipte bunlara vurgu yapmak istedik. 30′a yakın cast, 30′a yakın küçük teatral hikaye var klipte. Funda’da onların sesi oluyor.” diyerek klibin bir film tadında çekildiğini söyledi.

Basın mensupları aracılığı ile herkesin kurban bayramını da kutlayan ikili, daha sonra çekimlere kaldıkları yerden devam ettiler.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK