Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » ‘Hayatımın içine edildi’ | 07 Kasım 2015 Cumartesi 21:52

‘Hayatımın içine edildi’

Ayşe Özyılmazel, kendisine eski eşi Ali Taran’ın yeniden jüri üyesi koltuğunda oturması sorulunca adeta çılgına döndü ve yıllar sonra içini döktü...

YETENEK Sizsiniz yarışmasıyla ekrana dönen ve Acun Ilıcalı ile barışan Ali Taran, Selma Desmond’la olan 21 yıllık evliliğini bitirdikten 17 gün sonra, 1 Temmuz 2011’de Ayşe Özyılmazel ile, Bodrum’da görkemli bir şekilde evlenmişti. Hasta olan eski eş Selma Desmond ise bu evlilikten 4 ay sonra hayata veda etti. Evliliklerinin onuncu ayında da Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran boşandı. Ayşe Özyılmazel bakın neler İTİRAF ETTİ:

▶Kimse kusura bakmasın, ‘yarışmayı izliyorum süper şahane’ diyemiyorum. İnsanlar bir canciğer oluyorlar bir birbirlerinden nefret ediyorlar, yine barışıyorlar. Benim böyle değer yargılarım yok. Ben bazı insanlar hakkında iyi düşünmüyorum.

Bazı insanlar benim hayatıma, hiç bir kabahatim yokken kötü etki ettiyse ve ben bu etkiyi yıllarca üzerimde taşımak zorunda kaldıysam o insanlara başarılar dileyemeyeceğim.

▶Türkiye’de kadınsan tüm erkekler elinin kirini senin üzerine silip devam ediyorlar hayatlarına. Hele ki çıkıp da kendini anlatamıyorsan. Çok büyük ahım var çok kötü şeyler yaşadım, 4 yıldır depresyondayım, hayatımın içine edildi. Kimse Ayşe ne yapıyor, ne yiyor içiyor demiyor? Herkes Ayşe’yi çok mutlu parası var, işi var sanıyor. Ben çok büyük depresyona girdim. Bugüne kadar sustuysam kendime olan saygımdan sustum. Kimse elini benim üzerimde temizleyip mutlu hissetmesin, bir yere kadar..


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK