Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Harika Avcı'nın eşinden şok eden açıklamalar! | 14 Temmuz 2015 Salı 11:12

Harika Avcı'nın eşinden şok eden açıklamalar!

Harika Avcı, kaldığı otel odasında tabancayla sağ göğsünden yaralanmış halde bulundu. Avcı'nın olayda kullandığı silah davalı eşi İbrahim Öztürk'e ait olduğu ortaya çıktı...

ünlü şarkıcı ve oyuncunun kendisinden 24 yaş küçük olan eşi İbrahim Öztürk, Avcı’nın ciddi ruhsal sorunları olduğunu ve yıllarca kendisine psikolojik şiddet uyguladığını belirtti.

Bugüne kadar sessizliğini koruyan Öztürk, "Harika ve onun yalanlarına inanan Azeri bakıcısı, yılbaşından 25 Ocak gününe kadar yediğim içtiğim şeylere ilaç v.s. gibi şeyler karıştırarak neredeyse ölümüme sebebiyet vereceklerdi. Kıvrana kıvrana idrarımdan kan geldi. Harika, pimi çekilmiş el bombası. Şu anda bazı şeyler için çok geç kalınmadan önlem alınmalı diye söyledim ancak olmadı" dedi.

HER ŞEY ORTAYA ÇIKACAK

İbrahim Öztürk, Avcı'nın başına gelenlerden bilgisi olmadığını ve mahkemeden çıkan uzaklaştırma kararından bu yana kendisiyle görüşmediğini belirtti.

Öztürk ayrıca "Ailem ve ben bu olaylardan ötürü çok yıprandık. Her şey zaten adli makamlara intikal etti orada her şey ortaya çıkacaktır" şeklinde konuştu.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK