Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Medya » Hanife helallik isteyip gitti! Veda mektubu... | 11 Mayıs 2017 Perşembe 08:16

Hanife helallik isteyip gitti! Veda mektubu...

Uzun zamandır ekranlarda olan ve bir türlü istediği damat adayını bulamayan gelin adayı Hanife çareyi Umre ’ye gitmeye karar verdi.

İzdivaç programı Zuhal Topal'ın kadrolu gelin adayı Umre ‘ye gidiyor. İzdivaç programından ayrılmasına rağmen yaptığı paylaşımlar ile Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının yorumcularından Nihat Doğan'ın hedefi haline gelmiş ikili birbirlerine ağır hakaretlerde bulunmuştu. Doğan, gelin adayının eğlence mekanında eğlenirken çekilen videosu için "O başörtü sadece başını örtmek için değil, nefsini örtmek içindir.

Sen erkeklerle, içkili ortamlarda eğleniyorsun. Birgün o erkekle, bir gün bu erkekle dans ediyorsun. Bari çıkar başörtünü, giy mini eteğini istediğini yap. Daha az günah işlemiş olursunuz" ifadelerini kullanmıştı. Hanife ise, Doğan'a "Olmayan bir şeyi satmak çok kolay ve nedense kimde ne yoksa en çok onunla övünüyor, en çok onun hakkında fetva veriyor. Mesela namussuz anlatıyor namusu, adam olmayan öyle biri adamlıktan bahsediyor ki şok" sözleriyle karışık vermişti. Sosyal medyasını aktif olarak kullanan Hanife, umreye gideceğini takipçileriyle paylaştı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK