Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Hande Erçel: Kolay aşık olmam! | 12 Ağustos 2016 Cuma 09:45

Hande Erçel: Kolay aşık olmam!

Çok heyecanlı, çok istekli. Büyük planları var. Mesela, ekrandan beyazperdeye geçeceği günü iple çekiyor, sinemada neler yapabileceğini görmek, bu alanda da kendini kendine ispat etmek istiyor. Yıldızı “Güneşin Kızları”yla parlayan, şimdilerde “Aşk Laftan Anlamaz”la seyirci karşısında olan Hande Erçel, hakkında merak edilenleri Elele’ye anlattı.

* Sahnede olmak çocukluk hayaliniz miydi? - Evet, başka bir şey istemedim hiç. Çocukken de tiyatro oyunlarında rol aldım, zaten içimdeki bu heves tiyatroyla başladı. Lisedeyken bir oyun sahneleneceği zaman hep başı çekerdim, hatta Figen Öğretmen, bu yolda ilerlersem bir gün çok iyi yerlere gelebileceğimi söylemişti.

Bana çok inandı, ben de bu motivasyonla devam ettim ama karakalem çizime de çok yetenekliydim ve babam bu yeteneğimi değerlendirmemi istedi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nü de kazanınca oyunculuğu dışarıdan eğitim alarak yapabileceğime inandım; iyi ki öyle yapmışım. Şimdi Beyti Engin ve Filiz Kaya’dan ders alıyorum.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK