Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Hamile yengeden çıplak pozlar | 21 Ağustos 2015 Cuma 10:00

Hamile yengeden çıplak pozlar

Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder’ın 7 aylık hamile eşi Yolanthe Cabau, Hollanda’da yayınlanan Grazia dergisine kapak oldu. Milli yenge, hamilelik sürecinden şu sözlerle bahsetti:

Şimdiye kadar 10 kilo aldım. Tipik bir İspanyolum. Yani göğüslerim ve kalçalarım dolmaya başladı. Ama bir çocuk sahibi olmak için kilo almaktan sakınmıyorum. Doğumdan 4 hafta sonra incecik olup podyumda yürümek zorunda olan bir model değilim.  Sneijder 6. aydan sonra daha çok heyecanlanmaya başladı. İsim konusunda son kararı vermedik. Cinsiyeti belli oldu ama şu an için kendimize saklamak istiyoruz

Yolanthe Cabau soyundu

 

Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder’ın 7 aylık hamile eşi Yolanthe Cabau, Hollanda’da yayınlanan Grazia dergisine kapak oldu.

Cabau, hamilelik sürecinden şu sözlerle bahsetti:

yolantedik

10 kilo aldı

Şimdiye kadar 10 kilo aldım. Tipik bir İspanyolum. Yani göğüslerim ve kalçalarım dolmaya başladı.

Ama bir çocuk sahibi olmak için kilo almaktan sakınmıyorum. Doğumdan 4 hafta sonra incecik olup podyumda yürümek zorunda olan bir model değilim.

Cinsiyet belli, isim değil

Sneijder 6. aydan sonra daha çok heyecanlanmaya başladı. İsim konusunda son kararı vermedik. Cinsiyeti belli oldu ama şu an için kendimize saklamak istiyoruz.

 

 Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK