Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Halil Sezai ve Azra Akın Çilek'le geliyor | 11 Eylül 2014 Perşembe 18:32

Halil Sezai ve Azra Akın Çilek'le geliyor

Halil Sezai Paracıkoğlu'nun yapımcılığını üstlendiği yeni filmi Çilek 19 Eylül'de vizyonda. Aynı zamanda filmin oyuncu kadrosunda da yer alan Halil Sezai'ye filmde İlker Aksum, Azra Akın, Bülent Şakrak ve Selen Öztürk eşlik edecek.

İncir Reçeli filmiyle yıldızı parlayan ünlü sanatçı Halil Sezai bu kez Çilek isimli filmle karşımızda. Büyük bir merakla beklenen filme sayılı günler kaldı.. Halil Sezai Paracıkoğlu'nun yapımcılığını üstlendiği yeni filmi Çilek 19 Eylül'de vizyonda.

 

Ünlü oyuncu ve müzisyen halil sezai, Çilek filmi ile yapımcılığa adım atıyor. Yönetmenliğini Günhan Emrah Sönmez’in yaptığı Çilek’te başrolleri Azra Akın, Kadir Özdal, Selen Öztürk, Bülent Şakrak, Ahmet Olgun Sünear’ın paylaşıyor.
 
Filmde ayrıca, İlker Aksum, Ayhan Anıl, Soydan Soydaş, Muharrem Bayrak, Çağlayan Neyman yer alıyor. Çilek 19 Eylül 2014’te seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Filmin basın gösterimi ve galası 17 Eylül 2014 saat 21.00’da Beyoğlu Cinema Pink salonlarında yapılacak.

Filmin Konusu:
Kasabanın en güzel kızı Çilek ve ona çocukluktan beri platonik aşkbesleyen Kaan...Çilek’in en büyük hayali İstanbul’da gidip ünlü bir şarkıcı olmak. Kaan'ınsa  yıllardır hayalet gibi izlediği Çilek’e aşkını ilan etmek. İkisinin yolu bir gece Çilek’in şarkı söylediği sevgilisi Hayri’ye ait olan barda kesişir. Kaan Çilek’e hayallerini  gerçekleştirmeyi vaad eder, Çilek’se bu teklife karşılık aşkını.Bu baştan çıkarıcı anlaşmaya ikisi de kayıtsız kalamaz. Hayri’nin kasabada olmadığı bir zamanı fırsat bilerek, arkalarına bile bakmadan  hayallerinin peşinde İstanbul’a doğru yola koyulurlar ama Hayri ve adamlarıyla birlikte emniyet güçlerini de peşlerine taktıkları sıradışı bir maceraya  sürüklenirler.
 
Vizyon Tarihi: 19 Eylül 2014
Yapımı : 2014 - Türkiye
Yönetmen : Emrah Sönmez
Oyuncular : İlker Aksum ,  Halil Sezai Paracıkoğlu ,  Azra Akın ,  Bülent Şakrak ,  Selen Öztürk
Senaryo : Çağlayan Neyman
Yapımcı : Halil Sezai Paracıkoğlu


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK