Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Haber » Hakan Hatipoğlu: Paraya ihtiyacım yok | 20 Temmuz 2015 Pazartesi 19:11

Hakan Hatipoğlu: Paraya ihtiyacım yok

Survivor All Star'dan elenen Hakan Hatipoğlu eşi Gizem ile birlikte Bodrum'da.

Survivor All Star yarışmasından elenen Hakan Hatipoğlu eşi Gizem Hatipoğlu ile birlikte bayram tatili için Bodrum’a geldi. Önceki gün X Beach’de görüntülenen Hatipoğlu çifti gün boyu bol bol yüzüp güneşlenmeyi tercih ettiler.

Basında çıkan baba oluyor haberlerine destek veren Hakan, “Evet çocukları ikimizde çok seviyoruz. Onlarla çok iyi bir iletişim kurabilme sistemimiz var. Gizem daha erken diyor ama ben çok istiyorum. İnşallah kısa zamanda babalık müjdesini vereceğim.” dedi.

Survivor’dan elendikten sonra, ‘Yarışmayı kazanamadı getirdiği kumları satıyor’ yorumlarına tepki gösteren Hakan Hatipoğlu boynundaki ve kolundaki tasarımları gösterek, ‘Bunlar benim tasarımlarım ve daha önce de yapıyordum bunları. Boynumdaki kolyede ise adadan getirdiğim kum var.

Ama şükür benim paraya ihtiyacım yok’ dedi. Eşi Gizem ile gelen reklam filmi tekliflerini de değerlendirdiklerini söyleyen Hakan Hatipoğlu, ‘Dizi ve sunuculuk teklifleri var. Yeni sezonda artık hangisi hayırlı olursa bakacağım. Gizem ile bana gelen reklam teklifleri de var. İkimiz kamera karşısında olabiliriz.’ dedi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK