Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Güzide Duran'ın eşi muhabirlere fena çattı | 25 Haziran 2015 Perşembe 07:47

Güzide Duran'ın eşi muhabirlere fena çattı

Eşi Adnan Aksoy iflas edince Amerika'ya yerleşen eski manken, Nişantaşı'nda görüntülendi. Duran'ın eşi, muhabirleri görünce "Gidin can atan insanları çekin!" dedi.

Amerika'ya yerleşen Güzide Duran ve eşi Adnan Aksoy bir yıl aradan sonra ilk kez görüntülendi. İş adamı Aksoy, sinirlenerek "Kimse kalmadı da bizim gibi insanları mı çekiyorsun" diye ateş püskürdü.

EŞİ TEPKİ GÖSTERDİ

Eşi Adnan Aksoy'un iflas etmesiyle Türkiye'yi terk ederek Amerika'ya yerleşme kararı alan Güzide Duran, bir yıl aradan sonra ilk kez görüntülendi.Eşiyle geldiği Nişantaşı'nda birçok polikliniğin bulunduğu bir binaya girerek iki saate yakın bir süre kalan Duran, geldiği gibi sessiz sedasız bir şekilde binadan ayrıldı.Çiftin ne için geldikleri merak konusu olurken, eski mankenin eşi Adnan Aksoy görüntülenmelerine bir hayli tepki gösterdi.

"DIŞARIDA KİMSE KALMADI MI!"

Fotoğraflarının çekildiğini fark etmesi üzerine çılgına dönen Aksoy, "Dışarıda kimse kalmadı da bizim gibi insanları mı çekiyorsun!


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK