Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Güzide Duran mankenliğe geri mi dönüyor? | 20 Haziran 2014 Cuma 22:32

Güzide Duran mankenliğe geri mi dönüyor?

Bir dönem podyumların aranılan top modelleri arasında bulunan Güzide Duran, anneliği her türlü kariyerin üstünde gördüğünü söyledi. Duran, “Bir kadın için annelikten öte kariyer yok” dedi.

Bugün'den Okan Işık'ın haberine göre 6 yıl önce evlenip anne olduktan sonra mesleğinin doruğundayken modelliğe veda eden Güzide Duran, mesleğe asla geri dönmeyi düşünmediğini söyledi.6 yaşında bir kızı ve 2 yaşında bir oğlu olan ünlü manken, “Çocuklarımla vakit geçirmeyi podyumlara tercih ederim” dedi.

ÇOCUKLARIMI HİÇBİR ŞEYE DEĞİŞMEM

Çocuklarını belli bir yaşa gelene kadar kendi himayesi altında büyütmek istediğini belirten Duran, “Çocuklarım bir yana dünya bir yana. Her türlü kariyer çocuklarımı yetiştirmekten ve onların yanında olmaktan daha cazip olamaz. Onlarla vakit geçirmeyi hiçbir şeye değişmem. Saatlerce çekimlerde vakit geçireceğime, o vakti çocuklarımla değerlendiriyorum. Bir kadın için annelikten öte kariyer olamaz” dedi. 

Eşimden bir baskı görmedim

Mesleki kariyerini bırakıp anneliği seçmesinde eşi Adnan Aksoy’un bir baskısı olmadığını da belirten Duran, “O her zaman benim kararlarıma saygı duyar. Eşim her konuda bana destek oluyor” dedi.

 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK