Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Güzel oyuncular iki kardeşi canlandıracak | 12 Haziran 2014 Perşembe 10:37

Güzel oyuncular iki kardeşi canlandıracak

Nurgül Yeşilçay ve Vildan Atasever, Erden Kıral’ın yeni filmi "Gece" için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. İkili, çekimleri gelecek ay İzmir’de başlayacak filmde iki kardeşi canlandıracak.

Erden Kıral, yeni filmi "Gece" için hazırlıkları tamamladı, çekimler 4 Temmuz’da İzmir’de başlıyor. Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın paylaştığı filmde Vildan Atasever’in de oynaması kesinleşti. Yeşilçay filmde, kocasıyla hastalıklı bir ilişkisi olan, tüm çabasına rağmen evliliğini bitirimeyen Süsen adlı konsomatristi, Atasever ise onun kardeşini canlandıracak. 

BİR ZORUNLU GÖÇ HİKAYESİ

Yeşilçay, Fırat ve Atasever’in yanı sıra Teoman Kumbaracıbaşı, Hakan Karahan, Nur Sürer, Hakan Yufkacıgil, Ayça Damgacı ve İlyas Salman’ın da oyuncu kadrosunda yer aldığı film, hem ekip hem de konusuyla iddialı... “Gece” Diyarbakır’dan İzmir’e göç etmek zorunda kalmış bir ailenin yaşadıkları ve parçalanma öyküsünü beyazperdeye yansıtacak.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK