Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Güneş'in önündeki engel Aybaba | 24 Haziran 2013 Pazartesi 16:00

Güneş'in önündeki engel Aybaba

Yaz dönemini takım kurmak yerine yönetim oluşturmakla geçiren Beşiktaş Yönetimi hoca konusunda ikiye bölündü.

Yaz dönemini takım kurmak yerine yönetim oluşturmakla geçiren Beşiktaş Yönetimi hoca konusunda ikiye bölündü.

Beşiktaş'ta, bir grup yönetici, Şenol Güneş'in gelmesi için uğraşırken, buna karşı olanlar ise, "O zaman Samet Aybaba'yı neden gönderdik? O bu takımı üçüncü yaptı ama Güneş sezonu bile tamamlayamadı" dediler.

Bazı yöneticilerin Şenol Güneş'i istemesi nedeniyle isyan eden birkaç idareci, "O zaman Samet Aybaba'yı neden gönderdik? Aybaba bu takımı üçüncü yaptı ama Güneş ligi bile tamamlayamadı. Üstelik Samet Aybaba'ya tazminat ödedik. Hem maddi hem de manevi zarara uğradık" diye konuştukları öğrenildi.

Milliyet'in haberine göre; Önder Özen'in kesinlikle yabancı bir teknik adamla çalışmasını isteyen Şenol Güneş karşıtı yöneticiler, "Eğer Türk bir teknik adam takımın başına gelirse Önder Özer rahat çalışamaz. Yabancı teknik adamlar sportif direktörlük konusunda daha profesyonel ve bilinçli. Türk teknik adamlar böyle bir anlayışa hazır değiller" ifadelerini de kullandıkları vurgulandı. Şenol Güneş konusunda yöneticilerin itirazını dinleyen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın ise isimden ziyade yerli bir teknik adama zaten karşı olduğunu ve kesinlikle takımı bir yabancı hocaya teslim edeceği yönünde bir konuşma yaptığı ortaya çıktı. Öte yandan Thomas Schaaf ve Herve Renard ile her konuda anlaşma sağlayan Futbol Genel Direktörü Önder Özen'in, kampa gidene kadar Beilsa'dan haber beklemek istediği öğrenildi. Beşiktaş Yönetimi ise takımı bu kadar bekletmenin gereksiz olduğunu ve bir an önce eldeki hocalardan birinin takımın başına getirilmesi yönünde Önder Özen'e talimat verdiği bildirildi.

Mazbata töreni bugün
Fikret Orman başkanlığındaki Beşiktaş'ın yeni yönetimi, mazbatalarını bugün düzenlenecek törenle alacak. Siyah-beyazlı kulübün 16 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen olağan seçimli genel kurul toplantısında ikinci kez başkanlığa seçilen Orman ve yönetimi için Akaretler'deki kulüp binasında yer alan Divan Kurulu Lokali'nde saat 11.00'de mazbata töreni düzenlenecek.


Kaynak: INTERNETSPOR

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK