Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » 'Gücümü kaldıracak erkek yok' | 16 Ekim 2015 Cuma 22:06

'Gücümü kaldıracak erkek yok'

Grammy ödüllü R&B şarkıcısı Rihanna, bir erkek arkadaşa ayıracak vakti olmadığını, ayrıca hâlâ, sahip olduğu gücün altında ezilmeyecek bir erkek aradığını söyledi.

Bir derginin özel sayısı için Amerikalı yönetmen, yazar ve performans sanatçısı Miranda July'nin sorularını yanıtlayan 27 yaşındaki müzisyen, July'nin "Kadınların gücünü tehdit olarak görmeyen bir erkek bulmanın zorluğuna" dair sözleri üzerine bu konuda hâlâ zorluk çektiğini söyledi.  "EGOLARININ OKŞANMASINI İSTİYORLAR"  Rihanna şöyle devam etti: "Erkeklerin ilgiye ihtiyacı var. Bu şekilde beslenmek, arada bir egolarının okşanmasını istiyorlar. Ben bu ilgiyi aileme, işime verebilirim ama şu anda bir erkeğe böyle bir ilgi veremem."  IRKINDAN DOLAYI OLUMSUZLUK YAŞADI MI?  Barbadoslu şarkıcıya kariyerinin başında ırkından dolayı olumsuzluk yaşayıp yaşamadığını da soruldu.  

Rihanna, "Bu farkı hissetmeye başladığım zamanlar, hatta siyahi olduğumun ön plana çıkarıldığı zamanlar, genellikle iş anlaşmaları yaparken oluyordu. Ve biliyorsunuz, bu asla bitmiyor. Hâlâ oldukça revaçta" dedi.  "İşte tam da bu yüzden insanlara yanıldıklarını göstermek istiyorum." diye ekledi.  FİZİKSEL ŞİDDETE MARUZ KALMIŞTI  Rihanna 2009 yılında o dönem birlikte olduğu R&B şarkıcısı Chris Browntarafından fiziksel şiddete maruz kalmıştı. Brown için Rihanna'dan uzaklaştırma kararı çıkmış ancak ikili 2013'te tekrar görüşmeye başlamış, aynı sene içinde de ayrılmıştı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK