Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Gezi ''tweet''leri ortaya çıktı! Hesap kapatıldı! | 17 Temmuz 2017 Pazartesi 01:26

Gezi ''tweet''leri ortaya çıktı! Hesap kapatıldı!

Adriana Lima'yla aşk yaşamaya başlayan yazar Metin Hara'ya ait olduğu iddia edilen onaysız Twitter hesabından Gezi Parkı olaylarında atılan tweet'ler ortaya çıktı. Söz konusu hesap anında kapatıldı.

Dünyaca ünlü Brezilyalı manken  Adriana Lima'yla yaşadığı aşlkla son günlerde gündemi sıkça işgal eden yazar  Metin Hara, şimdi de Gezi Parkı olayları sırasında attığı iddia edilen bir tweet'le gündemde. "SEN NE ÇOCUĞUSUN TAYYİP?" TWEET'İ ATILDI Metin Hara tarfından kullanıldığı iddia edilen onaysız bir  Twitter hesabından Gezi Parkı olayları sırasında "İşte ben böyle şanlı bir Cumhuriyet'in çocuğuyum! Sen ne çocuğusun Tayyip?" tweet'i atıldı. Bunun dışında da aynı dönemde söz konusu hesaptan skandal ifadelerle dolu birçok tweet atıldı. TWITTER HESABI KAPATILDI Söz konusu tweet'ler ortaya çıkınca,  Metin Hara tarafından kullanılan hesap kapıldı. Hara'dan söz konusu  Twitter hesabı ve atılan tweet'lerle ilgili bir açıklama gelmedi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK