Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Gençler aynı acıları yaşamasın | 08 Temmuz 2013 Pazartesi 16:29

Gençler aynı acıları yaşamasın

'Aldırma Gönül' adlı dizide izlediğimiz Yeşim Ceren Bozoğlu'ndan pek çok sanatçıya örnek olacak davranış.

Her zaman için genç bir nüfusumuz olduğu ve onlara destek verilmesi gerektiği söylense de bunun gerçekleşmesine pek de tanıklık edemiyoruz. Ancak bazı isimler var ki bu konuda örnek teşkil ediyor. Şu sıralar ‘Aldırma Gönül’ adlı dizide izlediğimiz başarılı oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, oyuncu kimliğinin yanında eğitimci kimliğini de başarıyla taşıyor. Usta oyuncu Atölye 1314′te verdiği derslerle sanat dünyasına yeni isimler kazandırma peşinde.

TARİHİ BİNADA SANAT

1314 yılında yapılmış bir Ceneviz evi restore edilerek hayata geçirilen Atölye 1314′te ders veren Bozoğlu, 11 Temmuz perşembe günü saat 12.00′da yapacağı seçmeler sonrasında beş yetenekli gence burslu eğitim verecek. Katılımcılar arasından yapılacak sınavla seçilecek beş şanslı genç işin uzmanlarından eğitim alma fırsatı yakalayacak. Konuyla ilgili sozcu.com.tr’ye konuşan Yeşim Ceren Bozoğlu şunları söyledi; “Muazzam mutluyum. En büyük rüyam gerçekleşiyor. İlk aşık olduğun zaman karnında kelebekler uçuşur ya aynı duyguyu hissetiriyor bana burs verebiliyor olmak.

Oyunculukta geldiğim noktaya ulaşana kadar o kadar çok çalıştım,acı çektim ve mücadele ettim ki… O yüzden beni en çok mutlu eden hayalim arkamdan gelen oyuncu adaylarının aynı acıları yaşamaması için elimden gelen her şeyi yapmaktı.”


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK