Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Gamze Özçelik: SUSMA | 15 Mayıs 2018 Salı 16:48

Gamze Özçelik: SUSMA

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik kapanmasıyla ve yardım destekleriyle magazin gündemine gelmişti. Özçelik bu konularda hassa olduğunu söylemiş ve bir çok ülkede yardım destekli çalışmalarda bulunmuştu.

Gamze Özçelik: "SUSMA!"Ünlü oyuncu Gamze Özçelik kapanmasıyla ve yardım destekleriyle magazin gündemine gelmişti. Özçelik bu konularda hassa olduğunu söylemiş ve bir çok ülkede yardım destekli çalışmalarda bulunmuştu.Magazin - 14.05.2018 22:30Ünlü oyuncu Gamze Özçelik kapanmasıyla ve yardım destekleriyle magazin gündemine gelmişti. Özçelik bu konularda hassa olduğunu söylemiş ve bir çok ülkede yardım destekli çalışmalarda bulunmuştu. Gamze Özçelik, ''Uzun süredir namaz kılıyorum. İman etmiş biri olarak kapanmak farz, Allah'ın emri.

Kapanmam gerektiğini biliyorum, bunu inşallah başarabilirim'' diyerek. Amerika'nın Kudüs kararını eleştirmişti. Bu gün ise İsrail'in Kudüs'te yaptığı katliamdan sonra oyuncu sosyal medya hesabından "Utanç! Onursuz bir yaşamdansa, onurlu bir ölümü tercih eden Filistin’li kardeşlerimizin yanındayız! Yanında olmalıyız! Bugün gene tüm İslam alemi ve tüm insanlık büyük bir sınav vermektedir. Hak olan yolda, hak olan davada, zulme ve haksızlığa karşı SUSMA!" diyerek paylaşımda bulundu.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK