Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Fernandes ve Almeida kampa katıldı | 03 Temmuz 2013 Carşamba 22:35

Fernandes ve Almeida kampa katıldı

Almanya'da bulunan Beşiktaş, akşam antrenmanıyla hazırlıklarını sürdürdü..

Almanya'da bulunan Beşiktaş, akşam antrenmanıyla hazırlıklarını sürdürdü.. Berlin'e bağlı Bad Saroow bölgesinde gerçekleşen antrenmana izinlerini tamamlayan Fernandes ve Almeida da katıldı.  

Çalışma öncesi antrenman sahasında teknik direktör Bilic ve Almeida bir süre sohbet etti. Kampta bulunan 31 oyuncudan 27'si antrenmanda yer alırken, tedavileri süren Necip, İsmail, Atınç ve Uğur otelde çalışmaya katılmadılar. Almeida ise koşu yapmakla yetindi. 

BILIC'DEN OYUNCULARINA HÜCUM TAKTİKLERİ 
Kondisyon ve pas çalışmaları ile başlayan antrenman, daha sonra taktik ağırlıklı çalışmalar ile devam etti. Hırvat teknik adam taktik çalışmasının ilk bölümünde futbolcularını 3 gruba ayırarak, seri paslaşmalar sonrası oyunun yönünü uzun paslarla ters tarafa çevirmeye yönelik çalışmalar yaptırdı. Daha sonra iki farklı takım oluşturan Bilic, yarı sahada hücum organizasyonlarına yönelik antrenman yaptırdı. 

Sahaya yerleştirdiği çubuklar ile oyuncuların hangi bölgelerden hücum ederken nasıl pozisyon almaları gerektiğini de anlatan Bilic, çalışmayı sık sık durdurarak oyuncularına uyarılarda bulunmaya devam etti. 

ÖNDER ÖZEN, ANTRENMAN SAHASINA ADIMINI ATMIYOR 
Ayrıca Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen'in kampın ilk gününden bu yana takımın antrenman yaptığı sahada yer almaması dikkat çekti. 

Bugün de antrenmana gelmeyen Özen'in, teknik direktör Bilic ve Ahmet Kavalcı ile kamp yapılan otelde bir araya gelerek yaptığı transfer çalışmaları hakkında raporları bu iki isme sunduğu kaydedildi. 

Yarın yapacağı iki antrenman ile hazırlıklarını sürdürecek olan Beşiktaş'ta, Olcay Şahan ve Oğuzhan Özyakup yarın basın mensuplarının sorularını yanıtlayacaklar.


Kaynak: SPOR

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK