Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Fenerbahçe'yi tercih ettiğine pişman mı? | 03 Temmuz 2013 Carşamba 18:36

Fenerbahçe'yi tercih ettiğine pişman mı?

Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Alper Potuk, açıklamalarda bulundu..

Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Alper Potuk, önemli açıklamalarda bulundu... 
 
FB TV’ye açıklamalarda bulanan Alper Potuk, şöyle konuştu: 

“Burada takım arkadaşlarım tarafından inanılmaz, güzel bir şekilde karşılandım. Zaten çoğuyla da milli takımdan tanışmışlığımız da vardı. Tanışmadığım ve yabancı oyuncularla da, çok çabuk sürede kaynaştık. Her şey çok güzel gidiyor.” 

“Tercihim Fenerbahçe oldu” 
Transfer sürecine de değinen genç oyuncu, “Transfer dönemimde bir tercih yapmam gerekiyordu ve bu tercihimi Fenerbahçe’den yana kullandım. Gerçekten burada bulunduğum süre içerisinde ne kadar iyi bir tercih yaptığımı görüyorum. İnşallah da her şey aynı ve iyi bir şekilde devam eder. Şu anda adaptosyan sürecini aşmaya çalışıyoruz. Birbirimizi tanıma sürecindeyiz” diye konuştu. 

“Daha yorucu antrenmanlar bizi bekliyor” 
Antrenmanların eğlenceli, bir kadar da yorucu geçtiğine değinen Alper Potuk, “Dışarıdan izleyenler de, ne kadar eğlenceli, ne kadar keyifli antrenmanlar yaptığımızı görebiliyor. Tabi ki yorucu antrenmanlar oluyor. İlerleyen günlerde daha yorucu antrenmanlar, bizi bekliyor. Sezon başı antrenmanlar çok ağır oluyor. Bu zor ve yorucu antrenmanların üstesinden gelip, sezonu rahat geçirmeliyiz. Tüm takım olarak, en iyi şekilde çalışıp, sonucunu sezon sonunda almak istiyoruz" dedi. 

Ersun Yanal yorumu 
Ersun Yanal ile yaklaşık 1.5 yıl beraber çalıştıklarını ifade eden yıldız oyuncu, Fenerbahçe'ye transferleri içinse; "İnşallah ikimiz içinde, Fenerbahçe camiası içinde hayırlı olur” ifadelerini kullandı.


Kaynak: SPOR

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK