Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Fenerbahçe'den sert açıklama! | 08 Temmuz 2013 Pazartesi 17:08

Fenerbahçe'den sert açıklama!

Fenerbahçe Kulübü, UEFA Tahkim Kurulu'ndan çıkacak sonuca göre bazı futbolcuların satılacağına yönelik çıkan haberlerle ilgili resmi sitesinden sert bir açıklam

Fenerbahçe Kulübü, UEFA Tahkim Kurulu'ndan çıkacak sonuca göre bazı futbolcuların satılacağına yönelik çıkan haberlerle ilgili resmi sitesinden sert bir açıklama yaptı.

İşte Fenerbahçe'nin açıklaması;
Dün resmi yayın organlarımız vasıtasıyla bulunduğumuz açıklamada, UEFA Tahkim Kurulu kararına göre bazı yabancı oyuncularımızın satılacağı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurgulamıştık.

Buna karşın –üzülerek görmekteyiz ki-, yayın haklarını elinde bulunduran ve kulüplerin marka değerini koruması hatta yükseltmesi gereken Lig TV, açıklamamızı da görmezden gelmek kaydıyla, Tahkim Kurulu kararını takiben bazı yabancı oyuncularımızı elden çıkaracağımız yönünde bir habere imza atmıştır.

Bu anlayış nedeniyle yayıncı kuruluşu kınıyoruz.

Bir kez daha belirtmek isteriz ki, UEFA Tahkim Kurulu'ndan çıkacak karar her ne olursa olsun, 'olası bir zorunluluk' ile kadro planlamamızda herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Yeni sezon planlamamıza dair bir takım çalışmalar,Türkiye Futbol Federasyonu'nun önceki yıl duyurduğu ve bu sezon hayata geçecek olan 6+0+4 yabancı sınırlamasına dair kurala uymak adına hayata geçirilebilir.

Kamuoyunun bilgisine bir kez daha sunarız.

Fenerbahçe Futbol A.Ş.


Kaynak: SPOR

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK