Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Fatih Terim'den Galatasaray yönetimine sert cevap | 14 Eylül 2014 Pazar 09:47

Fatih Terim'den Galatasaray yönetimine sert cevap

Galatasaray'da Fatih Terim'e yapılan saygısızlık Sarı- Kırmızılı camiada büyük tepki topladı.

Galatasaray TT Arena'nın soyunma odası koridorlarından Fatih Terim'in son iki şampiyonluk fotoğraflarını kaldırdı... Ortalık karıştı... Terim yakın çevresine "Duvardan silebilirler ama G.Saray tarihinden asla" dedi. Taraftarlar da "O bizim efsanemiz" diye Terim'e sahip çıktı. 

Takvim Gazete'sinin haberine göre; Yönetimin TT Arena'nın soyunma odası koridorlarında yer alan son iki şampiyonluğa ait olan Fatih Terim resimlerinin kaldırılmasına tecrübeli hocanın çok kırıldığı belirlendi.

"GALATASARAYLI'LARIN YÜREĞİNDEN SİLEMEZSİNİZ"

Fatih Terim yakın çevresine, "Benim resimlerimi duvarlardan silebilirler. Ama Galatasaray tarihinden asla" diye tepki gösterdiği öğrenildi. Terim'in Kadıköy'de zor şartlar altında kazanılan ve karanlıkta çekilen şampiyonluk resimlerinin kaldırılmasına çok üzüldüğü ve "Biz o iki şampiyonluğu ne zor şartlar altında kazandık" dediği belirlendi. Konu hakkında görüşünü aldığımız Abdürrahim Albayrak da "Fatih Terim Galatasaray için bir değerdir. Duvarlardan resimlerini kaldırsanız bile Galatasaraylılar'ın beyninden yüreğinden silemezsiniz. Bizi takım uçağına almıyorlar, hocamızın resmini Arena'nın duvarlarından kaldırıyorlar. Çok yazık. Bunlar Galatasaray'da bugüne kadar görmediğimiz şeyler" ifadelerini kullandı.

TARAFTARLAR SOSYAL MEDYADA TERİM'E SAHİP ÇIKTI!

SARI-Kırmızılı taraftarlar da sosyal medyada Fatih Terim'e sahip çıktılar... Taraftarlar "O bizim efsanemiz. Efsanemize yapılan saygısızlık bize yapılmış demektir" "Terim bu kulübe ne kupalar kazandırdı. Büyük haksızlık", "Ne yapsanız da ne etseniz de Fatih Terim bu camianın evladıdır. Onu koparamazsınız" diye olaya tepki gösterdiler.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK