Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Fatih Terim hedefi büyüttü | 29 Temmuz 2013 Pazartesi 01:57

Fatih Terim hedefi büyüttü

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yeni sezon öncesinde ilk kez konuştu.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Slovenya kampının son gününde medya mensuplarına verdiği iftar yemeğinde ilginç açıklamalarda bulundu.  
 
İngiltere'de Emirates Cup'a katılmak için ABD kampından vazgeçtiklerini belirten Terim, "Yapacağımız kamp ve maç programlarında kulübümüzün menfaatlerini düşünmek zorundayız. Büyük organizasyonların içinde yer alarak kulübe maddi kaynak sağlamalıyız" dedi.

Turnuva için teklif yağıyor
Bununla ilgili kulübe sayısız teklif geldiğinin altını çizen başarılı teknik adam, "Görünen o ki istikbal Doğu'da. Artık uzak doğu ülkelerine, Müslümanların olduğu yerlere açılmalıyız. Bu tip turnuvalar ve kamplar kulübe de maddi anlamda büyük getiri sağlar. Bunun için ciddi ve yoğun talep geliyor. Hedefimiz bundan sonra Uzakdoğu ülkeleri olmalı" diye konuştu.

Vizyon büyütmeliyiz
Yurt dışı kampları konusunda vizyon büyütmeleri gerektiğini dile getiren Fatih Terim, "Endonezya, Malezya, Singapur, Tayvan ve Çin gibi ülkelerde turnuvalara katılabiliriz. Örneğin Emirates Cup kulübe ciddi gelir sağlayacaktır" dedi. Terim, ayrıca İngiltere'deki kampta büyük bir ilgi gördüklerini ifade etti.


Kaynak: SPOR

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK