Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Evliyken flört etti | 21 Ocak 2016 Perşembe 21:36

Evliyken flört etti

Sevgilisine şiddet uyguladığı öne sürülen Doruk Haybat, katıldığı bir programda Nazlı Hamarat’la ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu

iŞTE Benim Stilim’in yarışmacısı Nazlı Hamarat, geçen hafta sosyal medya üzerinde sevgilisi tarafından şiddete maruz kaldığı belirtmesinin ardından, Doruk Haybat Hamarat’la ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Emir müdahele etti Nazlı’yla kendisini tanıştıran arkadaşının “Nazlı eşinin şiddetine maruz kalmış, sahipsiz kaldı.

Keşke geçmişte onunla evlenseydin’ dedi. Ben de o günlerde Nazlı’ya ulaştım. “Yalnız değilsin, yardıma ihtiyacın varsa ben ederim” mesajını attım. O durum Nazlı tarafından flörtleşmeye döndü. Hatta Emir olaya müdahale etti. “Eşimi bir daha arama” dedi. Ben de evlilik kurumuna saygımdan Nazlı’yla görüşmeyi kestim. Emir vefat edince Nazlı’ya başsağlığı diledim ve “Emir’le yıldızımız hiç barışmadı ama hiçkimse böyle bir ölümü hak etmiyor” mesajını attım. Sonra bana dertleşmeye geldi. Sonra tekrar aramızda bir kıvılcım başladı” dedi.

Meğer Nazlı saldırmış Nazlı Hamarat’a tek bir fiske bile vurmadığı aksine onun kendisine saldırdığını belirten Haybat “Yolu açık olsun, inşallah piyasaya çıkaracağı single’ı çok satar. İnşallah bu kadar hokkabazlıkları boşa gitmez. Dizi ve filmlerde oynamak için her şeyi yapacağını biliyordum ama olayın dönüp dolaşıp beni bulacağını tahmin etmemiştim. Bu olaylardan pirim elde etme derdinde ama kimse yemiyor. Kesinlikle bir daha onunla adımın geçmesini istemiyorum” diye konuştu.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK