Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Esra Erol'da 322’nci nikah! | 08 Mayıs 2016 Pazar 10:46

Esra Erol'da 322’nci nikah!

Esra Erol'un sunduğu, hafta içi her gün atv ekranlarında yayınlanan 'Esra Erol'da' programında; perşembe günü Emine ve Uğur, canlı yayında nikah masasına oturdu.

hayatlarını birleştiren çifte, nikah cüzdanlarını Esra Erol takdim etti. Evlenmek istediklerini önce Esra Erol'a, daha sonra ise gerekli birimlere ileten çiftin nikahını, Esenler Belediyesi Evlendirme Dairesi'nin nikah şefi Musa Erguvan kıydı.  'HAYATI BİRLİKTE ÖĞRENİYORUZ'  Dokuz yılda 322'nci nikahını gerçekleştiren Esra Erol, şöyle konuştu:

"Burada birçok adayla hemen hemen aynı yaşlardayız ve bizler, aynı yaşlarda olmamıza karşın burada hayatı hep beraber öğreniyoruz. Özellikle de benimle aynı yaşlarda olan kişilerin programıma katılıp nikah masasına oturmaları beni ayrıca mutlu ediyor. Uğur bize, biz ona birçok emek verdik. O, aramızdan en güzel şekilde ayrılanlardan. Bu güzel ayrılığı locadaki bütün gelin ve damat adaylarım için diliyorum." Uğur ve Emine çifti ise, Esra Erol'un bu duygusal konuşması karşısında gözyaşlarını tutamadı.  Esra Erol, evlilik cüzdanını alan çifte "Bizleri unutmayın" dedi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK