Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Esmersoy’un ilişkileri yürümüyor çünkü… | 18 Mart 2015 Carşamba 19:18

Esmersoy’un ilişkileri yürümüyor çünkü…

Maslak Arena’daki defileye katılan Burcu Esmersoy küpesi yüzünden zor anlar yaşadı.

Modern dünyanın keskin çizgilerine karşı kendi manifestolarını oluşturan moda tasarımcısı ikiz kardeşler Raisa & Vanessa; Sonbahar/Kış 2016 Koleksiyonu’nda kadınları, hayat bulmaları için kış bahçelerine davet etti. 40 parçadan oluşan Garden of Raisa & Vanessa Koleksiyonu’nun bahçe dekorlu defilesi, önceki gece Maslak Arena’da gerçekleşti. Defilenin bahçe konseptli dekorunu, bu sene Contemporary Art’ta yer alan sanatçılardan Sevincy tasarladı.

Geceye katılanlar arasında olan Burcu Esmersoy moda konuları hakkında bomba açıklamalar yaptı. Bir muhabirin modayı takip ediyor musunuz? Sorusuna ‘ne takip edeceğim be moda beni takip etsin’ diye şakalaştıktan sonra magazin muhabirlerine “Şimdi bomba açıklamalar diye yazmayın ama şaka yaptım” dedi. Yoğun çalıştığını dile getiren Esmersoy’a bir muhabirin ‘çok çalıştığınız için ilişkilerinizi aksatıyor musunuz?’ sorusuna “Yani evet gece gündüz çalışmak durumunda kalıyoruz. Normal bir insanda akşam yemeği yemek istiyor. Kahvaltı etmek istiyor normal istekleri oluyor ama onları bile karşılayamıyorsunuz yeri geliyor, o yüzden bizim işimizde biraz sıkıntı oluyor ilişkiler” dedi.

BURCU ESMERSOY UZUN SÜRE ARADI

Röportajdan sonra küpesini düşüren Esmersoy, karanlık olan salonda düşen küpesini bulmakta zorlandı. Duruma sitem eden Burcu Esmersoy “dondum ya soruları cevaplayıp içeri gireyim diyordum, şimdi de küpemi kaybettim onu aradığım için giremiyorum” diye sitem etti. Esmersoy’un yardımına bir televizyon muhabiri yetişerek küpesini bulduğunu söyledi.

Muhabirin bulduğu küpeyi eline alan güzel sunucu “Taş bu be küpeden de anlamıyor ben de buldu sandım”  deyince kahkahalar havada uçuştu. Uzun uğraşlar sonucunda bulunan küpeyle rahatlayan güzel sunucu defileye son anda yetişti. Kürkü için de gerçek değil diyen Esmersoy, instagram hesabından da paylaşarak yanlış anlaşılmaları engelledi.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK