Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » 'Eşcinsel' iddilarına ne yanıt verdi | 27 Ağustos 2013 Salı 11:27

'Eşcinsel' iddilarına ne yanıt verdi

Partide sarmaş dolaş görüntülenmişti.

Hollywood'un 'sert erkek'lerinden Vin Diesel, eşcinsel olduğuna dair basında yer alan haberlere tepki gösterdi ve "Özel hayatımı açık etmek zorunda değilim" dedi.

SESSİZLİK KANUNU

Hakkında magazin basınında çıkan ve eşcinsel olduğunu iddia eden haberler, aksiyon sinemasının yıldızı Vin Diesel'i isyan ettirdi. Hollywood'un sert adamları arasında yer almasına rağmen kariyerinin ilk yıllarından beri eşcinsel olduğu yönündeki iddialarla karşı karşıya kalan Diesel, bugüne dek bu iddiayı yalanlamak gereği hissetmemişti. Diesel, önceki gün yaptığı açıklamada "Özel hayatımı kimseyle paylaşmak zorunda değilim" derken, insanların özel hayatını merak ettiğine inanmadığını da ekledi.

'AVRUPA'YI SEVİYORUM'

Ünlü aktör, "Ben Harrison Ford, Marlon Brando, Robert De Niro ve Al Pacino gibi ustaların izinden gitmeyi tercih ediyorum. Sessizlik koduna sadık kalacağım" derken, yıldızların birlikteliklerini "İlgi açlığı" sözleriyle değerlendirdi. Diesel, Avrupa'yı ABD'ye tercih ettiğini ve orada şöhretini bir kenara bırakma fırsatı bulabildiğini de sözlerine ekledi. Diesel geçen yıl Hızlı ve Öfkeli 5 filminin Roma'da yapılan galasının ardından düzenlenen partide iki kadınla sarmaş dolaş görüntülenmişti.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
ÖNCEKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK