Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Erkek » Erkeklerin Seks Top 5'i | 30 Haziran 2013 Pazar 17:32

Erkeklerin Seks Top 5'i

Erkeklerin sekste en çok hoşuna giden Top 5 istekleri

1- En Çok Ne Hoşuna Gidiyor?


Bekar erkekler: Dikkatini detaylara vermek. Birbirinizde yeni ve farklı olan ne var? Her erkek hassas noktalarına dokunulmasından hoşlanır.
Evli erkekler: Tartışmaksızın, istemek zorunda kalmadan seks yapmak. Eğer sekste harareti artıracaksa hafif bir tartışma yapılabilir.

2- Oral Seks, Gerçekten Isterler


Bekar erkekler: Daha fazla, lütfen. Genç erkekler oral seksin normal seksten daha fazla talep gördüğünü, kadınların zaman zaman denemesini öneriyor.
Evli erkekler: İlk defa deniyorsanız gerçekten coşku verici olduğunu düşüneceksiniz. Geçmişi düşün, geçmişi düşün, evet işte bunun gibi.

3- Lütfen Giy


Bekar erkekler: Sabahlık yerine benim iş gömleğimi giyebilirsin. Daha sonra çıkardığında tüm gün sen kokacağım.
Evli erkekler: Hello Kitty pijamalardan, eski kıyafetlerden daha yeni şeyler giyebilirsin. Böyle olursa onları üstünden çıkartacağıma söz veriyorum.

4- Yatakta Kontrolü Ele Almak


Bekar erkekler: Talimatname. Ne işe yarıyor ne işe yaramıyor bilmek için kendinize rehber edinin. Çizmek mi istiyorsunuz çok daha iyi. Eğer iyi yaptığımı duyarsam gelecek sefere daha fazla yaparım demektir.
Evli erkekler: Sürpriz bir senaryo. Sınırların ötesinde bir seks yapmak. Bir fantezi seçin. Asla duymadığım ve anlatmadığım bir fantezi.

5- Nerede Seks Yapmak Ister?


Bekar erkekler: Ofisinde. Çünkü her zaman ofiste seks yapmnaya hazırım.
Evli erkekler: Özellikle bilet aldığımız, para verip girdiğimiz diğer yerlerden başka bulaşık yıkarken, kahvaltıdan önce mutfakta seks hoş olabilir.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK