Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Erkek » Erkek dergilerinin en iyi seks önerileri | 12 Temmuz 2014 Cumartesi 11:39

Erkek dergilerinin en iyi seks önerileri

Erkek dergileri yalnızca giyinmeyi unutmuş kadınların resimleriyle dolu değil! İşte erkek dergilerinden öğrendiğimiz en iyi 7 seks tavsiyesi!

Hiç sevgilinizin ya da eşinizin dergilerini karıştırmadınız mı? Erkek dergilerini karıştırarak onlarla ilgili birçok şey öğrenebilirsiniz. 

Elinize aldığınız dergileri karıştırmaya utanıyorsanız, bu utangaçlığınızdan bir an önce kurtulsanız iyi olur çünkü einizde erkeklerin zihnine açılan kapının anahtarını tutuyorsunuz. 

Yine de cesaretini toplayıp erkek dergilerine göz atamayanlar için bir güzellik yaptık ve erkek dergilerindeki en iyi ve etkili 7 seks tavsiyesini sizin için derledik!

İşte erkek dergilerinde bulabileceğiniz en iyi 7 seks tavsiyesi! 

Seks bir yarış değil!


Aslında il sırada yer alan tavsiyenin daha edepsiz olmasını bekliyorduk fakat yatakta kadınlara karşı bu kadar hassas olmaları bizi şaşırttı. 

Men's Health dergisinin bir numaralı seks tavsiyesi seksin bir yarış olmadığı. Men's Health erkeklere kadın vücudunu keşfetmelerini ve kadınların kalçalarına ve karnına yönelmelerini öneriyor. 

Vajina çevresine yaklaştığınızda zihninizde bir bariyer yaratın ve bu bariyeri aşmayın. Bunun yerine sevgilinizin belini, kalçalarını ve kasıklarını okşayın.

Masaj


Maxim İngiltere dergisine göre, erkeklerin kadınlara yapacağı hoş bir masaj kadınların vücuduna heyecan verici sinyaller yayıyor. Çok erotik bir tavsiye olmasa da sevgilisine masaj yapan erkeklerin istedikleri sonuca ulaşacaklarını garanti ediyoruz!

Birlikte spor yapın


Bir ön sevişme tekniği olarak sabah sporunu hiç düşündünüz mü?
Men's Health dergisi sevgilinizle birlikte spor yaptığınızda, kadınların dopamin seviyesinin arttığını ve endişelerinin yatıştığını söylüyor. 

Spor sonrası erkeklerin vücudunun salgıladığı terde androstadienon hormonu bulunuyor. Androstadienon, testosteronun yan ürünüdür ve kokladıklarında kadınların arzusunu arttırır. Siz yine de spor yaptıktan sonra duş almayı ihmal etmeyin.

İltifatlar


Men's Health dergisinin 2.00 kadın üzerinde yaptığı bir araştırmaya göre kadınlar yatakta kendilerine iltifat edilmesine bayılıyor. 

Basit bir "Çok seksisin" sözüyle paçayı kurtarabileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz! Psikoterapist Dr. Tammy Nelson, erkekleri iltifatlar konusunda daha açıklayıcı olmaya davet ediyor.

Dr. Nelson sevgilinize genellemelerle iltifat etmek yerine "Cildin çok yumuşak" veya "Kokuna bayılıyorum" gibi daha detaylı iltifatlar etmelerini tavsiye ediyor. Bu şekilde kadınlar onlara yalnızca çıplak sıradan bir kadın bedeni olarak bakmadığınızı anlıyor.

Ayrıca iltifatlar kadınlar kadar erkeklerin de hoşuna gidiyor. Kaliforniya Üniversitesi psikoloji profesöre Dr. Aaron Goetz, en etkili aşk ve ilgi taktiğinin partnerinizin fiziksel görünümüne iltifat etmek olduğunu vurguluyor.

Ayaklara odaklanın


AskMen.com'un kadınların orgazm olmasına yardımcı tüyolar sıralamasının 4. tavsiyesi olan ayak masajı muhteşem bir fikir. 

Erkeklerin bir çoğu kadınların orgazma ulaşmasına yardımcı olan şeyin ayakların sıcaklığı olduğuna dikkat etmemiştir. Groningen Üniversitesinin bilim adamlarına göre ayak sıcaklığı kadınların orgazm olmasını %30 oranında arttırıyor. 

Slow Dans


Eşiniz ya da sevgilinizle en son ne zaman dans ettini? Cevabınız ya kendi düğününüz ya da bir arkadaşınızın düğünü mü? Buna şaşırdığımızı söyleyemeyeceğiz ama siz daha önce sevgilinizle dans etmediğiniz için çok pişman olacaksınız!

Slow dans uzun zaman önce unutulmuş bir baştan çıkarma taktiği. Üstelik sevgilinizle dans etmek için özel bir organizasyon yapmanıza da gerek yok. Sıradan bir akşamı romantik bir şarkıyla değiştirip sevgilinize aşk dolu bir gece yaşatabilirsiniz.

Spontane olun


AskMen.con'dan bir muhteşem ve heyecan verici tavsiye daha! Spontane hareket etmek yalnızca seks hayatınız için değil tüm hayatınız için heyecan verici bir şeydir. 

Anı yaşamak bazı ilişkilerde bir süre sonra kaybolan o tatlı heyecanı geri getirir. Her zaman alıştığınız seks rutininizin dışına çıkmak, yatak yerine enin farklı köşelerinde seks yapmak zorunda değilsiniz. 

Çift olarak nasıl ve nerede rahat ediyorsanız o şekilde davranmaya devam edin ama partnerinize dokunmak için belirli bir zamanı beklemeyin.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK