Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Erkek adama tayt yakışmaz | 26 Ağustos 2013 Pazartesi 13:32

Erkek adama tayt yakışmaz

Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural'ın tayt merakına seksi modacı Gülşah Saraçoğlu sert tepki gösterdi.

Sibel Can'ın Miami'de öğrenim gören büyük oğlu Engincan Ural, sıradışı giyim stiliyle moda eleştirmenlerinin bir numaralı maddesi haline geldi.

Genellikle seçimlerini dar pantolon ve taytlardan yana kullanarak kimsenin giymeye cesaret edemeyeceği kombinler yapan Ural, moda dünyasını da ikiye böldü. Avrupa şehirleri erkeklerde tayt modasını ön plana çıkarırken hatta dünyaca ünlü tasarımcılar defilelerinde bu parçaları sokak modasına taşırken, burada durumlar oldukça farklı bir boyut kazandı.

Akşam'da yer alan habere göre, Demet Akalın, Nazan Öncel ve Nükhet Duru gibi bir çok ünlünün tasarımlarında imzası bulunan Gülşah Saraçoğlu, 'Erkek adama tayt yakışmaz' diyerek son noktayı koydu. Genç modacı, 'Aslında trendleri takip eden bir çocuk. Fakat kendisine yakıştırmasın da bir hata var. Ben görüntüden çok hoşlanmadım. Yanlış bir seçim olmuş. Çünkü o kadar dar pantolon ya da tayt uzun boy ya da ince bir bacak ister. Erkek modasında bu yıl dar kesimler ve taytlar ön plana çıkıyor. Bana soracak olursanız kimsede bunu tercih etmez' diye konuştu.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK