Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Emma Shapplin söyledi, Tülin Şahin catwalk yaptı | 05 Ağustos 2014 Salı 01:02

Emma Shapplin söyledi, Tülin Şahin catwalk yaptı

Dünyaca ünlü Soprano Emma Shapplin söyledi, Tülin Şahin catwalk yürüyüşü yaptı.
Dünyaca ünlü Soprano Emma Shapplin söyledi, Tülin Şahin catwalk yürüyüşü yaptı.

Geçtiğimiz gün ülkemizde konser veren, dünyanın en iyi sopranolarından Emma Shapplin, ünlü topmodel Tülin Şahin'in Star’da yayınlanan 'Tülin Şahin'le moda' programına konuk oldu.
Emma Shapplin söyledi, Tülin Şahin catwalk yaptı
Şahin,  sohbetine  şu şekilde   başladı; “Çok sevilen 'spente le stelle' aryasını  sen herhalde 1 milyon kez söylemişsindir. Peki Emma, biliyor muydun haute couture ve mücevher defilelerinde bu arya çok sık kullanılır  ve ben de herhalde 1 milyon kez senin bu aryan eşliğinde yürümüşümdür” diye espri yapınca , Emma Shapplin o meşhur aryasını canlı okudu ve ünlü topmodel de catwalk yürüyüşünü yaptı. Tülin Şahin catwalk yürüyüşünü tamamladıktan sonra Emma'ya ve kameraya şunları söyledi; “Çok  sevdiğim, beğendiğim bir sanatçısın. İnan hiç aklıma gelmezdi böyle bir şey. 'Spente le stelle' en sevdiğim aryalardan biridir. Defilelerde çaldığında, zaten yürürken insanı çok duygulandırıyor bu arya. Ama şimdi burda canlı canlı senin söylemen gerçekten tarif edilemez bir duygu.  Hayatım boyunca unutamadığım anılarımdan biri olacak. Ne büyük bir onur” diyerek teşekkür ederken, Emma Shapplin ise bu onur bana ait, ben teşekkür ederim dedi.

Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK