Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kadın » Ello Estetik'te Bahar Aylarına Uygun Kampanyalar | 02 Nisan 2017 Pazar 16:55

Ello Estetik'te Bahar Aylarına Uygun Kampanyalar

Bursada güzelliğin ve estetiğin yeni adresi Ello Güzellik İstasyonu, Bursalı tanınmış simaların uğrak adresi oldu.

Uzun yıllar yurt dışında bir çok ülkede güzellik merkezi işleten Bilge Fırat yeni açtığı Ello Güzellik İstasyonu ile Bursalılar'a hizmet verecek.

Kükürtlü’de kalabalık bir konuk kitlesinin katılımı ile gerçekleşen açılış töreni renkli görüntğlere sahne oldu. Uzun yıllar yurt dışında hizmet veren Güzellik Uzmanı Bilge Fırat tarafından Bursalılara kazandırılan merkezde saç görüntüsünden memnun olmayanlar için Saç Similasyonu, meme kanseri hastaları için Göğüs Ucu Similasyonu ve diğer güzellik konularında hizmet verecek.

Güzellik Uzmanı Bilge Fırat Ello Güzellik İstasyonu ile Bursalılara güzellik sektöründeki alışıla gelmiş  hizmet anlayışından çok daha farklı bir hizmet vereceklerinin altını çizerek, 'Merkezimizde uygulayacağımız yöntemler tamamen tıbbi bir müdahale olacak. Bunun dışında güzellik merkezimizde masaj lazer epilasyonu cilt bakımı kalıcı makyaj ve diğer güzellik konularında isteyenlere akademik eğitimler vereceğiz” diye konuştu.

 

Kampanyalarımızı Soırunuz

Ello Estetik Merkezi

Kükürtlü Mh. Zübeyde Hanım Cad. Doğan Apt. No:32/4 Osmangazi/BURSA

0 224 233 36 36

www.ello.com.tr


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK