Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Eliz'in aşkı hediye cipin direksiyonunda! | 27 Haziran 2015 Cumartesi 09:38

Eliz'in aşkı hediye cipin direksiyonunda!

Eliz Sakuçoğlu, Murat Boz'u unuttu ama hediye ettiği arabanın keyfini sürmeye devam ediyor. Şarkıcıdan yadigâr kalan cipin koltuğunda ise bu kez Sakuçoğlu'nun yeni aşkı Beran Benan var...

popçu Murat Boz'la 8 yıllık ilişkisi geçtiğimiz yıl noktalanan Eliz Sakuçoğlu, tasarımcı Beran Benan'la aşkına tam gaz devam ediyor. Çeşme tatilinden sonra İstanbul'da da her gün bir mekan çıkışı görüntülenmeye başlayan Sakuçoğlu ve Benan önceki gün de Bebek'teydi. Taze aşıklar, Starbucks'tan kahve aldıktan sonra arabalarına giderken objektiflere takıldı.

AŞKTA HER ŞEY YOLUNDA

Objektiflere alışık olmayan Benan'ın ağzını yine bıçak açmazken Sakuçoğlu ise her zamanki gibi güleryüzlüydü. Güzel stil danışmanı, ilişkisini soran gazetecilere "Gördüğünüz gibi her şey yolunda" diyerek cevap verdi. İkili, daha sonra Murat Boz'un Eliz Sakuçoğlu'na doğumgünü hediyesi olan 80 bin euro değerindeki Rubicon marka cipe bindi.

BOZ'DAN KALAN TEK YADİGÂR

Murat Boz'dan ayrıldıktan sonra bütün fotoğraflarını silip hatıralarını yok eden Sakuçoğlu'nun cipi kullanmaya devam ettiği gözlerden kaçmadı. Bir zamanlar direksiyonunda Murat Boz'un oturduğu cipte şimdilerde Beran Benan'ın oturması "Murat sağolsun", "Araba aynı şoför farklı" yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Sakuçoğlu, gelen tepkilere rağmen bu cipini kullanmaya ısrarla devam ediyor.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK