Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Elif Küçük adım adım zirveye uçuyor | 29 Mayıs 2014 Perşembe 11:05

Elif Küçük adım adım zirveye uçuyor

Bursalı manken Elif Küçük, mankenlik ve top modellik konusundaki birikimlerini katlayarak zirveye emin adımlarla ilerliyor

Tarkan Acar Ajans mankenlerinden Elif Küçük, mankenlik ve top modellik konusundaki birikimlerini katlayarak zirveye emin adımlarla ilerliyor.

"HEDEFLERİ YÜKSEK TUTMAYI SEVERİM"
Hayatı boyunca hedefleri hep yüksek tuttuğunu dile getiren Elif Küçük, "Türk Hava Kurumu Üniversitesi'nde kabin memurluğu eğitimi alıyorum. Yaklaşık 1 yıldan buyana Tarkan Acar Ajans ile birlikte mankenlik ve fotomodellik yapıyorum. Miss Turkey elemelerine giderek güzellik yarışmasına katılmıştım. Yurtiçi ve yurtdışı podyum ve modellik tekliflerini değerlendiriyorum" dedi.

"GÜZELLİĞİMİ UYKUYA BORÇLUYUM"
Next Top Model Of Turkey 2014 yarışmasına katılacağına vurgu yapan Elif Küçük, "Yarışmaya spor yaparak hazırlanıyorum. Yeme-içmeme çok dikkat ediyorum. Mümkün olduğu sürece az yemek yiyip, uyku saatlerimi düzenli olarak değerlendiriyorum. Çünkü uykunun güzelleştirdiğine inanıyorum. Güzelliğimi bir nevi uykuya borçluyum diyebilirim" diye konuştu.

"ESMERLİĞİMLE KRALİÇE OLACAĞIM"
"Next Top Model Of Turkey 2014 yarışmasında başarılı olursam uluslararası yarışmalarda da Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeyi düşünüyorum" diyen Bursalı manken, "Next Top Model Of Turkey 2014 yarışmasına katılan arkadaşlara başarılar diliyorum. Ama bu konuda ben iddialıyım. Dereceye gireceğime inanıyorum. Rakiplerimi tanımıyorum. Yarışmada esmerliğime, fiziğime ve güzelliğime güveniyorum" şeklinde konuştu.

"AŞK BANA ÇOK UZAK"
Aşk hayatının durgun bir dönemde olduğuna işaret eden Küçük, "Aşk hayatım 1 yıl önce bitti. Bundan sonra artık kariyerime zaman ayırmak istiyorum. Bu yüzden aşk bana oldukça uzak. Mankenlik ve modellik üzerine yoğunlaştım. Sosyal medyada hayranlarımın bir kariyer beklentisi var. Bursa başta olmak üzere İstanbul, İzmir ve Türkiye'nin birçok ilinden oldukça iyi bir hayran kitlesi oluşmaya başladı. Hayranlarımın özverisine teşekkür ediyorum" dedi.
Veysel Karanfil'in objektiflerine Dobruca'dan çarpıcı pozlar veren Elif Küçük, bu yaz tatilini yarışma dolayısıyla yapamayacağını ancak gelecek sene Yunanistan adalarına gitmeyi hedeflediklerini kaydet


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK