Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Elçin Sangu, sevgilisi Yunus Özdiken’le görüntülenen kadının kimliğini açıkladı | 17 Kasım 2017 Cuma 21:03

Elçin Sangu, sevgilisi Yunus Özdiken’le görüntülenen kadının kimliğini açıkladı

Elçin Sangu, sevgilisi Yunus Özdiken’le görüntülenen kadının kimliğini açıkladı

Şimdilerde Barış Arduç’la birlikte Mutluluk Zamanı adlı filmde izlediğimiz Elçin Sangu adı, geride bıraktığımız günlerde sevgilisi Yunus Özdiken tarafından aldatıldığı yönünde haberlerle gündeme gelmişti. Beş yıllık sevgilisi Yunus Özdiken’in genç bir kadınla samimi bir şekilde eğlenirken çekilmiş fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından sessizliğini koruyan Elçin Sangu, sosyal medya hesabından bir ‘ihanet’ açıklamasında bulundu. Filminin yurtdışı galasını bitirdikten sonra Türkiye’ye dönen Elçin Sangu yaptığı açıklama ile gizemli kadının kimliğini takipçilerine duyurdu.

GİZEMLİ KADIN ASİSTAN ÇIKTI ‘

İhanet’ iddiaları karşısında ilk kez konuşan Sangu, sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaşıp altına, “Yurtdışından gelir gelmez asistanımız Beril'in ‘gizemli kadın Beril’ olduğunu öğrendim. Sizi tanıştırayım. Elim ayağım süper asistan Beril’ mesajını yazdı. Gönderme yaparak basında yer alan haberleri ironik bir dille eleştiren Sangu, olumsuz eleştirilerin önüne geçmek için fotoğrafı yoruma kapadı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK