Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Medya » Ekranda birinci, sahnede kapalı gişe!.. | 06 Haziran 2014 Cuma 12:51

Ekranda birinci, sahnede kapalı gişe!..

Perşembe geceleri televizyon izleyicisini ekrana kitleyen Tolga Çevik ve ekibi ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ bu hafta da 6,18 rating ile AB’de birincilik koltuğunu boş bırakmadı.

Program 5,41 ratingle Totalde de ikinci oldu. Atilla Taş ve Banu Alkan’ın konuk olduğu bölüm izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.

ARKADAŞIM İÇİN ŞİMDİ TURNE ZAMANI!

İstanbul’da sezon finalini Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki gösterisiyle yapan Tolga Çevik, turne için yola çıktı. Ezgi Mola, Minik, Yönetmen ve Tolga Çevik 4 Haziran’da Bursa’da başladıkları turnelerine Haziran ayı boyunca 6 gösteri ile daha devam edecek. Bursa, Adana, Mersin, Antalya, Denizli ve İzmir’de binlerce kişiyle beraber gülmek için yola çıkan ekip Haziran ayına damgasını vuracak.

Seyirci gösteriyi izlemek için biletler satışa çıkar çıkmaz gişelere koştu, birçok ilde biletler şimdiden tükendi.

4 Haziran’da Bursa Açık Hava Tiyatrosu’nda Bursalılar ile buluşan ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ ekibi büyük ilgiyle karşılandı. Tolga Çevik ve ekibini izlemeye gelenler mekanı hınca hınç doldururken, bilet bulamayanlar ise bilet bulma umuduyla saatlerce kapıda bekledi. Gösteri sonunda alkış yağmuruna tutulan ekip, büyük sevgi gösterileri ile Bursa’dan uğurlandı


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK