Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ebru Şancı’ya telefon hırsızlığı davası | 23 Haziran 2015 Salı 20:50

Ebru Şancı’ya telefon hırsızlığı davası

Ebru Şancı'ya, yapımcısı Gökhan Beder'in telefonunu çaldığı gerekçesiyle hırsızlık suçundan 3 yıl hapis istemiyle dava açıldı.

Savcılık kayıtlarına göre Ebru Şancı, 24 Mayıs 2013′te arkadaşlarıyla Kuruçeşme’deki bir gece kulübüne gitti. Şancı’nın yapımcı arkadaşı Gökhan Beder, lavaboya gidip döndüğünde masaya bıraktığı cep telefonunu göremedi. Karakola giden genç yapımcı, ihbarda bulundu.

EBRU ŞANCI ŞÜPHELİ SIFATIYLA İFADE VERDİ

Soruşturma başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’ndan (TİB) telefonun kayıtlarını istedi. TİB’den, telefonda 26 Mayıs’tan 15 Ağustos’a kadar Ebru Şancı’ya ait hattın takılı olduğu ve kullanıldığı bilgisi geldi. Şüpheli sıfatıyla ifadesi alınan Ebru Şancı, Gökhan Beder’in telefonunu aracında düşürdüğünü, aynı tarihlerde Amerika’ya gittiğini, o süre boyunca kardeşi Erhan Şancı’nın telefonu kendisinin sanarak kullandığını iddia etti.

“EBRU ŞANCI HAKKINDA DAVA AÇILDI”

Beder ise yeniden verdiği ifadede Şancı’nın aracına hiç binmediğini söyledi. Beder, daha sonra Şancı’nın telefonun bedelini kendisine ödediğini belirterek şikayetinden vazgeçti. Ancak kanuna göre hırsızlık şikayete bağlı bir suç olmadığı için Şancı hakkında, İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde hırsızlık suçundan kamu davası açıldı.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK