Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ebru Şancı: Tek gecelik ilişkiyi affederim | 27 Mayıs 2016 Cuma 20:15

Ebru Şancı: Tek gecelik ilişkiyi affederim

Geçtiğimiz yıl kendisinden 10 yaş küçük olan futbolcu Alparslan Öztürk ile nikah masasına oturan eski manken Ebru Şancı, hakkında merak edilenleri canlı yayında anlattı

*Kocama özelden mesaj atmış bir kadın ‘Onunla mutlu musun?’ diye, bizimki de cevap yazmış ‘Geri zekalı mutlu olmadığım kadınla neden evli kalayım’ diye. *Evli bir adama böyle mesaj atan kadın yenilgiyi baştan kabul etmiştir zaten. Benim hayatımda 1 gecelik, 3 gecelik yada 1 haftalıksın... *Eğer sen evli bir adama kendini kullandırmayı göze alıyorsan buyur yap, ben aradan çekileyim. * Ama ben 1 gecelik ilişki için yuvamı yıkmam diye düşünüyorum. *Kocama mesaj atan kadına da asla cevap vermem.

Neden o vasıfsızla bir olayım ki? *Olur da kocam bir gün biriyle ilişki yaşarsa o zaman ‘valizi al, hadi canım’ derim... *Yeni nesil futbolcuların hepsi, sevdikleriyle evleniyorlar artık. *Eskiden futbolcular, popüler insanlarla aşk yaşıyor ama ölseler de bitseler de sonunda ailelerinin istedikleri kızlarla evleniyorlardı. Şimdi durum böyle değil.. *İçinde varsa zaten yapar adam, ben adamı 24 saat kontrol altında tutamam ki... *Biz neden aldatmadan konuşuyoruz ki, yaparsa kendine yapar. Servetinin yarısı zaten benim, alır valizini gider. *Bana evlilik sözleşmesi imzalatacak adam da daha anasının karnından doğmadı!


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK