Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Ebru Şallı'dan Arda Turan'a kafa karıştıran mesajlar! | 16 Kasım 2016 Carşamba 21:58

Ebru Şallı'dan Arda Turan'a kafa karıştıran mesajlar!

Eski mankenlerden Ebru Şallı'nın, Barcelona'daki gururumuz Arda Turan'a yolladığı mesaj kafaları karıştırdı: Bazı erkeklerin sevgilisi olduğu halde bana asılmalarından bıktım! Değil mi Arda?

A Milli Takım'ın kaptanı ve Barcelona'daki yıldızımız Arda Turan ile eski manken Ebru Şallı arasındaki mesajlaşmalar ortaya çıktı. İddiaya göre Ebru Şallı'nın instagram hesabı hacklendi. Hesabı hackleyen kişiler Şallı'nın Arda Turan ile arasında geçen yazışmaları deşifre etti.  İkili arasında geçtiği iddia edilen diyaloglardaki samimiyet hayli dikkat çekti.

Ebru Şallı'nın son olarak twitter hesabından, "Bazı erkeklerin sevgilisi olduğu halde bana asılmalarından bıktım! Değil mi Arda?" şeklindeki mesajı dikkat çekti.  Şallı, bir süre sonra ise twitter ve instagram hesaplarının hacklendiğini duyurdu. Ancak ikili arasındaki diyaloglar Şallı ya da Arda tarafından yalanlanmadı.  

Arda Turan ile Ebru Şallı arasında instagram'da geçen diyaloglardan bazıları şöyle:  Arda Turan: Günaydın, özledim seni neredesin:) Ebru Şallı: Yoldayım  ***  Arda Turan: Hoşbulduk, ne zaman dönüyorsun:) Ebru Şallı: Yarın akşam. Sen de pazartesi değil mi. Arda Turan: Evet pazartesi sabah. Göremeyecek miyim seni:))  ***  Arda Turan: Merak ettim, foto at çekimden:) Ebru Şallı: Atıcam, güzel bir plaj burası. Bakalım nasıl olacak, atarım foto. Arda Turan: İyi olur, sen her şeyin iyisini yaparsın. Kolay gelsin:)


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK