Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ebru Gündeş yaz konserlerine başladı | 06 Haziran 2014 Cuma 00:16

Ebru Gündeş yaz konserlerine başladı

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, yaz konserleri kapsamında Antalya’nın Manavgat ilçesindeki bir 5 yıldızlı otelde konser verdi.

17 aralık operasyonun ardından sıkıntılı günler geçiren Ebru Gündeş, Manavgat Sueno Otel’de bu yılki yaz konserlerinin ilkinde sahneye çıktı. Sahneye havai fişekler ve maytaplar eşliğinde çıkan Gündeş, Türk sanat müziği ile başladığı konserine hareketli parçalarla devam etti. Konser alanını dolduran yüzlerce kişi Gündeş’in seslendirdiği şarkılarla eğlendi. Konsere bir süre ara veren Gündeş, ikinci bölümünde davullar eşliğinde şarkı söyledi. Gündeş konserinin sonunda “O Ses Türkiye Yarışması”nda takımından olan Anılcan’ı sahneye davet etti ve birlikte şarkı söyledi. Gündeş, daha sonra vokalistlerini de yanına çağırarak dörtlü düet ile konserini bitirdi.
Anılcan’ı vokalist olarak yanına aldığını belirten Gündeş, “Anılcan çok yetenekli ve başarılı. Bundan sonra her zaman yanımda olacak” diye konuştu.
Sueno Otel’de 8 yılı geride bırakarak 9’cu yılın ilk konserini verdiğini belirten Gündeş, başta otel sahibi Erhan Korkmaz olmak üzere tüm otel çalışanlarına teşekkür etti.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK