Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Düğün öncesi kriz | 06 Kasım 2013 Carşamba 12:39

Düğün öncesi kriz

Sinem Kobal ile Arda Turan'ın 26 Aralık'taki nikahı öncesi kriz çıktı! Gözde çiftin Çırağan Sarayı'ndaki düğününe sponsor olmak isteyen firmalar; çılgın teklifleriyle ikiliyi şoke etti!

Yılan hikayesine dönen beraberliklerini 26 Aralık'ta nikah masasına taşıyacak olan Sinem Kobal ile Arda Turan'ın Çırağan Sarayı'ndaki düğünü; şimdiden iştah kabarttı. Yılın nikahı sayesinde reklamını yapmak isteyen organizasyon firmaları; çifte teklif yağdırıyor. Firmalar Kobal ve Turan'a; masa süslemesi, alyans, davetiye, havai fişek, ayakkabı, gelinlik, damatlık, nikah şekeri, konuklara dağıtılacak hediyeler, gelin arabası hatta yere serilecek kırmızı halıya kadar her türlü detayı bedava hazırlama teklifi yaptı.

1 MİLYON LİRALIK DÜĞÜN

Yapılan çılgın teklifler karşısında şoke olan Arda Turan'ın; düğünü bedavaya getirebilecek olmasına rağmen sponsorlara sıcak bakmadığı söyleniyor. Sinem Kobal ile Arda Turan'ın sarayda yapacakları 400 kişilik düğünün; sponsonlar devreye girmediği takdirde yaklaşık 1 milyon liraya mal olacağı konuşuluyor.

SON ÖRNEK TERiM OLDU

Sponsorların hediyeye boğduğu Buse Terim, bu sayede Volkan Bahçekapılı ile nişanını neredeyse bedavaya getirdi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK