Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Dövme krizi büyüyor | 25 Temmuz 2014 Cuma 00:07

Dövme krizi büyüyor

Oyuncu Pelin Sönmez’le 45 günlük evliliğinde ‘dövme krizi’ yaşayan işadamı Cengiz Çolak “Benim kolumda da eski eşimin adı yazıyor” dedi. Çolak, evliliği bitiren nedenlere ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.
“Akasya Durağı” dizisiyle tanıdığımız Pelin Sönmez’in işadamı Cengiz Çolak’la evliliği 45 gün sürdü. Sönmez’in eski aşkı Murat Dalkılıç için bacağına yaptırdığı ‘Dalkılıç’ dövmesini sildirmemesi evliliğin sonunu getirdi.
 
Boşanma davası açmaya hazırlanan Çolak “Tek neden dövme değil. Zamanı gelince herkes kimin ne olduğunu görecek. Herkesin maskesi düşecek” dedi. İşadamı Cengiz Çolak Makaron'a konuştu:
 
“Pelin’le ortak sanatçı arkadaşlarımız vasıtasıyla Kıbrıs’ta tanıştım. Onu tanıdığımda 8 yıllık evliydim. Aramızda bir yakınlaşma oldu. Kendisi evli olduğumu biliyordu, boşanmamı istedi. Eşimle anlaşmalı olarak 11 Nisan’da tek celsede boşandım. bugün itibarıyle boşandığıma pişman oldum zaten. Pelin’le beraber yaşamaya başladık, Los Angeles’ta evlendik. Pelin hakkında zamanında çıkan haberleri duydum ama inanmak istemedim, zaten o da yalanladı. Evliliğimiz süresince bazı hareketlerinden açık verdi. Benimle evliliğinin tamamen maddiyata yönelik olduğunu anladım. Çünkü kısa bir sürede kendisine her konuda fazlasıyla destek oldum. 
 
“Bacağında kocaman ‘Dalkılıç’ yazıyor” 
 
Dövme bu ilişkiyi bitiren son nokta oldu. Bacağında kocaman ‘Dalkılıç’ yazıyordu, bunu da herkes görüyordu. Dövmeyi sildirmesini istedim. Bunun üzerine o da benden kolumda yazılı olan eski eşimin adını sildirmemi istedi. Halbuki o dövmenin üzerini başka bir şekille kapatmıştım. Eski eşimin ismi çok belli değildi. Dövmenin tamamını sildirmemi isteyince ben de buna yanaşmadım, ertesi gün ayrılık kararı aldık. Kendisi basına ‘tek celsede boşandık’ şeklinde haberler yaptırdı. Bu haberler tamamen asılsızdır. Halen açılmış bir dava yok. Anlaşmalı olarak boşanacağız, birbirimizden herhangi bir talebimiz yok. Bir an önce boşanmak istiyorum.”

Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK