Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Doğa Rutkay'ın ikizleri göründü! | 27 Şubat 2018 Salı 23:12

Doğa Rutkay'ın ikizleri göründü!

İkiz bebeklerine 3,5 aylık hamile olan Doğa Rutkay, babası Rutkay Aziz ile fotoğrafını Instagram'da takipçileri ile paylaştı.

Doğa Rutkay'ın ikizleri göründü!İkiz bebeklerine 3,5 aylık hamile olan Doğa Rutkay, babası Rutkay Aziz ile fotoğrafını Instagram'da takipçileri ile paylaştı.Magazin - 27.02.2018 10:50Fotoğrafın altına "Kendi köklerine tutunursan, en sert rüzgarların bile seni etkilemediğini görürsün" notunu düşen Doğa Rutkay'ın belirginleşen göbeği dikkatlerden kaçmadı. Ünlü oyuncu hamilelik haberini sosyal medya hesabından duyurmuş "Doğrudur efendim , bu fotoğrafta biz dört kişiyiz.

Bir kadın olarak tıpkı büyük büyük anneannelerim gibi ben de çifte bebek mutluluğu yaşıyorum.Tam da arzu ettiğimiz vakitte...Sevenler sağ olsun, öyle çok sordunuz öyle çok istediniz ki ..Bu bebeklerin bir sebebi de sizlerin güzel kalbi.Ne mutlu bize.Vatana millete faydalı,merhametli, vicdanlı evlatlar olsunlar .Allah isteyen herkese bu müjdeyi yaşatsın en içten hislerimle bunu diliyorum.Dualarınıza, tüm iyi dileklerinize, saygınıza, sevginize, içtenliğinize kalben teşekkürler.inşallah kucağımıza alalım, hep beraber sevelim Kamal’lar" demişti.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK