Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Derya Balta'dan 'Ebru Gündeş-Ufuk Ceylan' açıklaması | 11 Kasım 2016 Cuma 10:08

Derya Balta'dan 'Ebru Gündeş-Ufuk Ceylan' açıklaması

Ebru Gündeş'in kaleci Ufuk Ceylan ile aşk yaşadığı iddia edildi. Gündeş ve Ceylan yaptıkları açıklamalarla 'aşk yok' dedi. Çıkan haberlerin ardından gözler Ebru Gündeş ile Ufuk Ceylan'ı tanıştırdığı iddia edilen Derya Balta'ya çevrildi. Balta, sessizliğini Renkli Sayfalar' bozdu.

İşte Derya Balta'nın açıklamaları:  Ebru Gündeş'in kaleci Ufuk Ceylan ile aşk yaşadığı iddia edildi. Gündeş ve Ceylan yaptıkları açıklamalarla 'aşk yok' dedi.  "Ufuk Ceylan 12 yıldır kardeşim gibi. Ebru da can dostum, arkadaşım. O fotoğraf 84 hafta önce, Ebru'nun çıktığı mekanda çekildi. Eşim Ebru'ya rica etti, kulise girdi fotoğraf çektirdik.  

Bayramda Antalya'ya gittiğimizde Ufuk da yanımdaydı. Eşim ve Ufuk İstanbul'a döndü. Ben ise Ebru'yu dinlemek için otelde kaldım.  Reza Zarrab'a ait özel uçağa bir kere bindim. Ufuk Ceylan o uçağa hiç binmedi.  Ben, eşim ve Ufuk Ceylan Bodrum'a özel uçakla gittik ama o uçak Reza Zarrab'a ait değildi.  Kiraladığımız şirketin bilgileri de var. Bodrum'da ev bakmaya gittik.  Ebru Gündeş 'Bizim sitede de boş ev var, isterseniz bakın' dedi  Ev bakarken Ebru da bize eşlik etti.  Ebru Gündeş ve Ufuk Ceylan ile ilgli ortaya atılan iddiaların yüzde 1'i bile doğru değil. Ebru ve Ufuk arasında hiçbir şey yok.  Eğer iddia ettiğiniz gibi bir fotoğraf çıksın, bu ülkede 1 dakika durmam.  

Bu kadar güveniyorum onlara.  Aralarında hiçbir şey yok. Kanıtı, belgesi olan çıkarsın.  Ufuk her gün bizim evimizde, her şeyini biliyoruz.  Ufuk Ceylan, Almanya'da yaşayan bir Türk kızı ile birlikte. Ciddi bir ilişkisi var.  Yüzükler takılana kadar kız arkadaşıyla çıkmayacak."


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK