Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Moda » Deniz Berdan’dan Braun’a özel koleksiyon | 09 Temmuz 2015 Perşembe 17:06

Deniz Berdan’dan Braun’a özel koleksiyon

Genç ve özgün tasarımlarıyla adından söz ettiren Deniz Berdan, Braun’un en etkili ve en iyi ıslak ve kuru epilatörü olan Yeni Braun Silk-épil 9 için yepyeni bir koleksiyon hazırladı
Deniz Berdan’ın bu özel koleksiyonu, Çeşme 7800 Hotel’de Ali Aksöz, Armağan Oğuz, Aslı Ekşioğlu, Aslışah Alkoçlar, Banu Zorlu,  Batuhan Begumgil, Damla Sönmez, Deniz Marşan, Duygu Akdeniz, Hakan Öztürk, Hakan Yıldırım, Hikmet Salman, Oğulcan Engin, İbrahim Ekiz, Kenan Ece, Korcan Karar, Sedefhan  Oguz, Sercan Badur, Serhan Onat, Tanem Sivar,  Yasemin Allen ve Zeynep Tosun gibi çok sayıda ünlü ismin katılımıyla gerçekleşen “Braun ile Özgür Bacaklar by DB Berdan” defilesinde tanıtıldı. Yaz aylarında bacaklarını özgürce göstermek isteyenler için tasarlanan Hippi Bohem havasındaki koleksiyon 30 parçadan oluştu. 

BeStylish Party’de, Uğurhan Akdeniz’in şov direktörlüğünde gerçekleşen “Braun ile Özgür Bacaklar by DB Berdan” defilesi görkemli bir şovla izleyicilerin karşısına çıktı. Deniz Berdan’ın yaz aylarında kendini eşsiz hissetmek ve bacaklarını özgürce göstermek isteyenler için limitli sayıda tasarladığı Hippi Bohem havasındaki kapsül koleksiyon;70’lerin etkisindeki örgü parçalar, file üstler, 90’ların Havai gömlekleri altına yüksek bel mayolarla harmanlandı. Koleksiyondaki parçalara özel boyutlardaki payet ve boncuk işlemeleri, sokak modasını ihtişamla birleştirildi. Di.DB Berdan’ın imzası niteliğindeki gerçek üstü desenler ve illüzyon etkisi de koleksiyonda kendini gösterdi.

Braun için birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımlara imza atan Deniz Berdan; “Braun ile birlikte “Bacaklara Özgürlük” diyoruz ve tüm kadınları moda konusunda sınırları kaldırmaya, özgür olmaya davet ediyoruz. Yaz aylarında bacaklarınızı saklamanıza gerek yok. Braun özgüveninizi artırarak dilediğiniz tüm kıyafetleri giymenize olanak sağlıyor. 

Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK