Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Demi Lovato çırılçıplak | 04 Ekim 2015 Pazar 10:43

Demi Lovato çırılçıplak

Demi Lovato çırılçıplakGenç şarkıcı Demi Lovato, en doğal haliyle objektif karşısına geçti ve Vanity Fair dergisi için birbirinden çarpıcı pozlar verdi.

Demi Lovato çırılçıplakGenç şarkıcı Demi Lovato, en doğal haliyle objektif karşısına geçti ve Vanity Fair dergisi için birbirinden çarpıcı pozlar verdi. 23 yaşındaki şarkıcının pozları, Patrick Ecclesine tarafından Manhattan'daki bir otel odasında bir gece yarısı çekildi. Çekimin en önemli ayrıntısı Lovato'nun çıplak poz vermesinin yanı sıra yüzüne de herhang bir makyaj olmamasıydı. Çünkü bu; öncede planlanmış ve her adımı belirlenmiş bir çekim değildi. Kelimenin tam anlamıyla aniden gelişti.  Objektifin ardındaki adam; yani fotoğrafçı Patrick Ecclesine o anları şöyle anlattı: "Demi ile yeni albümünün hazırlık çalışmalarıyla ilgili konuşmak için buluştuk. Birkaç gün önce büyük babasını kaybetmişti. Buddy Moone, Lovato'nun hayatındaki en önemli kişilerden biriydi. Demi Lovato, gece yarısına doğru makyajsız yüzü ve rahat giysileriyle otele geld.

Daha önce onunla birlikte çalıştığımız için birbirimizi tanıyorduk. Konuşmaya başladık."  İşte bu ani fikir de tam o konuşma sırasında Demi Lovato'dan gelmiş. Confident, adında bir albüm çıkarmak üzere olan Demi Lovato, fotoğrafçı Ecclesine'e " Planlanmamış ani bir çekim yapak ne olur ki. Süper seksi ama makyajsız, iç gıcıklayıcı ışıklar omadan, hiç rötuşlanmadan vet amamen elbisesiz. Hadi bunu burada ve şimdi yapalım" dedi ve bu çekim de böylece gerçekleşti.  Fotoğrafçı Ecclessine'ın anlattığına göre hemen otelde bir oda boşaltıldı. Öyle kalabalık bir ekip olmadan da çekim yapıldı.Gece yarısından sonra başlayan çekim sabahın ilk ışıklarında sona erdi. Ortaya da bu kareler çıktı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK