Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Demet Akalın'dan 'Aleyna Tilki' sürprizi! | 25 Şubat 2017 Cumartesi 18:12

Demet Akalın'dan 'Aleyna Tilki' sürprizi!

Demet Akalın ile Aleyna Tilki arasındaki buzlar erimeye başladı. Demet Akalın, Aleyna Tilki bombasını sosyal medya hesabından patlattı.

Türk pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın, geçtiğimiz haftalarda polemik yaşadığı genç şarkıcı Aleyna Tilki ile uzun bir süre gündemi meşgul etmişti.  Demet Akalın, sosyal medyadan canlı yayın yaparken radyoda Aleyna Tilki'nin bir şarkısı çıkmış, "Bu şarkıya dayanamıyorum" diyerek radyoyu kapatmıştı.  Bu olay sonrası Aleyna Tilki de Demet Akalın'a cevap vermiş ve ikili karşılıklı bir süre atışmışlardı. Akalın ve Tilki arasındaki küslük uzun sürmedi. Nihayet buzlar eridi.  

BOMBAYI SOSYAL MEDYADAN PATLATTI  

Demet Akalın, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla bombayı patlattı!  Akalın, ağır sözlerle eleştirdiği Aleyna Tilki'den yeni albüm için şarkı alacağını duyurdu.  Akalın, "Aleyna Tilki'den yeni albüme şarkı geliyooo. Bilemiyorum artık Aleyna Tilki" tweet'ini attı. Akalın'ın bu jestine genç şarkıcıdan da cevap geçikmedi.   Aleyna Tilki, Akalın'a "Durum karışık :) Mutluluk,heyecan, gurur, sorumluluk, hayranlık... Seviyorum onu " cevabını yazdı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK