Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Demet Akalın: 'Kocam yüzüme bakmıyor' | 10 Mart 2014 Pazartesi 10:37

Demet Akalın: 'Kocam yüzüme bakmıyor'

Doğum yaptıktan sonra ilk kez sahneye çıkan Demet Akalın, eşi Okan Kurt'a sitem etti: "Her şey çocuk yapana kadarmış... O eski romantik adam yok"

Demet Akalın, kızı Hira'yı dünyaya getirdikten sonra ilk kez önceki gün İstanbul Sahne'de hayranlarıyla buluştu. Sahneye çıkmadan önce gazetecilerle sohbet eden Akalın, "Sahneye hızlı bir dönüş yaptım. Bundan sonra yurt dışı konserlerim de olacak" dedi.

'GÜLBEN YÜZSÜZ!'

Kızı Hira'nın sağlıklı olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı şöyle konuştu: "Hira'yı 40'ında Gölcük'e akrabalara götüreceğim. Annelik duygusu çok farklı. Hira'yı değil göstermek, eve bile kimseyi kabul etmiyorum. Bir duysanız kimleri geri çeviriyorum, aklınız şaşar. Bir tek Gülben Ergen kapıya geliyor, alıyor kucağına; arkadaş bu ne yüzsüzlüktür! Kabe'den örtü getirdi; bu kadar olmaz ki! Bir an önce evlense de kurtulsam ondan." 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde eşinden bir hediye almadığından yakınan Demet Akalın, esprili konuştu: "Kadınlar Günü'nde hiçbir şey gelmedi. Her şey çocuk yapana kadarmış. Değişti ağabey, artık yüzüme bakmıyor; o eski romantik adam yok. Bugün orkestradan davulcum gül getirdi. Okan'dan ise 'tık' yok."


Kaynak: Sabah

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK