Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Defne Samyeli ve ailesi terör saldırısından kılpayı kurtulmuş | 29 Haziran 2016 Carşamba 10:08

Defne Samyeli ve ailesi terör saldırısından kılpayı kurtulmuş

Defne Samyeli ve ailesi Atatürk Havalimanı'nda gerçekleşen terör saldırısından kılpayı kurtulmuş.

Geride bıraktığımız gün İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaşanan terör saldırısı onlarca can aldı. Terör korkusuyla yüz yüze kalan pek çok insan arasında sunucu ve oyuncu Defne Samyeli de vardı. Başarılı isim sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yaşanan saldırıdan kılpayı kurtulduğunu şu sözlerle duyurdu:

“Dün ailem ve ben saldırıdan kılpayı kurtulduk. Şükretmekle birlikte, sevinemedim- havaalanında hayatını yitiren insanlarımız ve şehit polislerimiz için, ülkemizin içinde olduğu bu durum için sabaha kadar gözyaşı döktük. Hele o kahraman polisler.. Onlar olmasaydı çok daha büyük bir kayıp yaşanacaktı. Bu sabah mecburen yine havaalanındayız.

Dünkü elim olayın izleri tamamen silinmiş. Havaalanındaki görevliler, dün bazı arkadaşlarını kaybetmiş olmalarına, sabaha kadar üst düzey görevli karşılamak için burada bulunmalarına rağmen soğukkanlı bir şekilde görevlerini yapıyorlar. Her şey belli bir düzen, insanlar sorumlu bir yas havası içinde. Bense arada yine gözyaşlarıma hakim olamıyorum. Milletçe en iyi bildiğimiz şeylerden biri bu sanırım, yaralarımızı sarmak. Allah hepimize güç, hayatımı kaybedenlere rahmet, sevenlerine sabır versin.”


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK