Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Medya » ''DÜNYACA ÜNLÜ MEDYUM MUSTAFA KILIÇ'IN FRAGMANI ÇOK İLGİ GÖRDÜ'' | 03 Temmuz 2013 Carşamba 19:33

''DÜNYACA ÜNLÜ MEDYUM MUSTAFA KILIÇ'IN FRAGMANI ÇOK İLGİ GÖRDÜ''

AYLARDIR BU SİNEMA FİLMİ İÇİN NERDEYSE HERGÜN ÇOK DEĞİŞİK KONUŞMALAR YAPILIYORDU FAKAT BUNA SONUNDA ÜNLÜ MEDYUM DUR DEDİ..!!! BU FİLMİN BAŞ ROLLERİN DE MEDYUM MUSTAFA KILIÇ İLE GÜLBİN VARDAR’IN OLMASI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ…!!!

Yaklaşık 3 yıldır Gizli Güçler sinema filmi için alt yapı oluşturan Ünlü medyum geçtiğimiz günlerde olay olan filmi için son noktayı koydu… Bu filim olmaz diyenlere sert cevap olarak şunları söyledi Medyum Mustafa Kılıç. Ünlü Medyum şöyle seslendi tüm ülkeye değerli vatandaşlarım kardeşlerim ben her zaman dürüstlükten şaşmadım şaşmamda… Yaklaşık 3 yıldır bu sinema filmi için nerdeyse her gün uğraş verdim hale vermekteyim..!!  Tabiki eleştireler açık bir insanım yeterki dozunda olsun asla üzülmem…

İşte alnımın akı ile sizlerin karşısına dikildim ve Gizli Güçler sinema filmi’nin FRAGMAN Tanıtım filmini çıkarttım..!! Artık anlayanlar anlasın ne demek istediğimi… Bir filim yapmanın ne kadar zor olduğunu yapmayanlar bilemez gerçekten çok zor ancak buna kalkışan bilir… Zaman zaman çok daraldım ve üzüldüm neden mi..?? Tabiki hakkımda ileri geri konuşanlar için ama ben yılmadım önüme baktım bu filimi çektim çekmeyede devam edeceğim…. Şükürler olsun ki bana inanıp gönül verenler çok sayıda olduğu için bu filimi rahatça çekiyoruz diyerek bir çok arkasından konuşan insanlara gönderme yaptı ünlü medyum….

Bu sinemanın Yapımcısı ve  senaryosu yine  ünlü medyuma aittir… FRAGMAN tanıtım filminde az da olsa tiyolar verildiği açıkça ortada idi… Şimdi ise bu bu Fragman gündeme bomba gibi düştü… İnternet sitelerinde tıklanma rekoruna giden tanıtım için anlaşılan çok güzel tepkiler var…

Bu sinema da neler mi var..??  Korku,heyacan,aşk,tutku,aksiyon,komedi var Tüm bunları bir araya getiren ünlü medyum bu filim vizyona girince büyük olasılık gişe rekorları kırar diye tüm kamoyu haberlerini yapmıştır… Sinemanın içeriğinde çok entresan konular olduğu Fragman’dan da belli oluyor… Kendi hayatını sinema yapan ünlü medyum belli ki baş rolünde kendisnin oynaması kaçınılmaz olmuştu… Bunun yanı sıra bu filimde Başta Şeytan olmak üzere Büyücü,Cin,Melek,Peri,Cadı’nın olamsı da izleyiciyi yeteri kadar ekran başına getirmesine yeterli diye bakılıyor….

Bu filimde çok sayıda perilerinin olduğu ve sadece perilerle öpüşme sahnelerinin çokça sık olduğunu ünlü medyum geçmişte tüm basına belirtmişti…. O zamanlar herkes bunun çok ilginç olduğunu ve ne alaka periler ile neden öpüşüyor demesi Ünlü Medyumu kızdırmışdı…!! Medyum Mustafa Kılıç hemen bir basın toplantısı düzenleyip buna bir açıklık getirmişti…

Konuyu şöyle dile getirdi ünlü medyum..!! Sayın milletim ve sevenlerim bu filim benim hayatımdan alıntı olacak ve benim melekleirm ve perilerim varıdr gerçek hayatta…!!! Bırakında perilerim ile öpüşeyim onlarda bir canlıdır ama görünmez varlıktır sadece sahibileri görür sahibileri severonları..!! bu yüzden bilmediğiniz konulara girip yalnış düşüncelere kapılırsanız herkesinde kafasını karıştırmış olursunuz…. Lütfen bana ve mesleğime saygı duymanızı istiyorum ben ne yaptığımı biliyorum kimsenin bana akıl vermesine ihtiyacım yok bunu bu şekil belirtmek istiyorum diyerek sert tepki göstermişti ünlü medyum….

Anlaşılan Medyum Mustafa Kılıç bu tepkiyi göstermekte çok haklıydı halk olarak ona destek yerine köstek olmamız onu üzüyordu umarız ki Ünlü Medyum bu filmini bitirip Vizyona geçirip yıllardır da emeklerinin boşa gitmediğini görürüz Türkiye’nin de böyle başarılara ihtiyacı vardır….

Gizli Güçler sinema filmi de konu olarak Türkiye de bir ilk olması Gündemde çok büyük ilgi uyandırmıştı… Allah yolunu açık etsin Medyum Mustafa Kılıç tüm ülke senin arkanda olacaktır eminiz… sen yoluna devam et bizlerde basın olarak seni destekliyeceğiz….


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK