Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » 'Çok eşli bir muhafazakarım' | 25 Ekim 2016 Salı 08:27

'Çok eşli bir muhafazakarım'

Kerimcan Durmaz, 22 yaşında bir sosyal medya fenomeni. Makyajı, süslü kıyafetleri, komik fotoğraf ve videolarıyla Türkiye’yi sallıyor.

Hakikaten vaktiniz yok! Kerimcan Durmaz efsanesi! CEVAP- Haftanın 6 günü çalışıyorum

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, özel hayatına ilişkin olarak “Erkeğim, cinsiyetimi asla değiştirmem” dedi ve muhafazakâr birisi olduğunu belirtirken “Kuran okuyup namaz kılıyorum, gerçek hayatımı yansıtsam yer yerinden oynar” diye konuştu.  Posta Gazetesi’nden Canan Danyıldız’a konuşan Kerimcan’ın açıklamalarından bir kısım şöyle:  Hakikaten vaktiniz yok!

Kerimcan Durmaz efsanesi! Haftanın 6 günü çalışıyorum; ondan…  Neden bu kadar seviliyorsunuz? Çok samimiyim, kendim olmayı seviyorum. Yapmacıklık olmadığı için ilgi görüp seviliyorum.  ‘Şöhretli olmayı’ hep istemişsiniz. Niye? Küçükken takip ettiğim ünlüler vardı. Beyonce, Justin Bieber gibi isimler.

Hep diyordum ki; ‘Neden ben değilim?, ‘Neden ben de ünlü olmayayım ki?’ Nasıl olursa olsun, şarkıcı, oyuncu ya da başka bir şey; bir patlama olmasını çok istiyordum. Allah da kalbime göre verdi.  Sosyal medyadan önce başka insanları araya koyup ünlü olmayı denedeniz mi? Hayır! Ne sahne aldım, ne bir yerde biriyle görünmeye çalıştım. 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK