Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Çocuk değil, kariyer istiyor | 26 Mart 2015 Perşembe 09:31

Çocuk değil, kariyer istiyor

Yasemin Allen, evlilik- kariyer ikilemi arasındaki tercihini belirtti...

Yasemin Allen, aşk veya iş konusunda seçim yapmak zorunda kalmayı hiç istemediğini vurguladı. Güzel oyuncu Yasemin Allen, yabancı bir televizyon kanalına hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.İşte Yasemin Allen’ın bilinmeyenleri…

Suna Yıldızoğlu’nun kızı olarak Londra’da dünyaya gelen, 3 aylıkken getirildiği Türkiye’de 11 yaşına kadar eğitimini sürdüren Allen, ardından ailesi ile Avustralya’ya yerleşerek 7 yıl sinema, televizyon, drama, resim ve Japonca dersleri aldığını söyledi.

18 YAŞINDA TÜRKİYE’YE DÖNDÜ

Türkiye’ye 18 yaşında döndükten sonra Müjdat Gezen Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim gören Yasemin Allen, İngiliz olmasına rağmen yaşamının yüzde 75’ini İstanbul’da geçirmesi, ilkokulu burada okumasının etkisiyle Türk özellikleri olarak nitelendirdiği; duygularını saklayamama, ani öfkelenme, çabuk sevebilme ve sıcakkanlı olmanın kişiliğine yansıdığını anlattı.

AŞIK OLACAĞIM ADAM…

Şeref Meselesi’nde canlandığı karakter hakkında ‘Sibel’in düştüğü duruma üzülüyorum. Gerçek hayatta başıma gelse kadınları bu şekilde kullanan bir adama asla aşık olamam, böyle birine güvenemem. Güvenemediğim birine de aşık olamam” şeklinde konuştu.

ŞİMDİ KARİYER VAKTİ!

Yasemin Allen, aşk veya iş konusunda seçim yapmak zorunda kalmayı hiç istemediğini vurguladı ve ekledi; “Bana ‘Evlenip çocuklar doğurup başka bir ülkede kalacaksın’ ya da ’Şu ülkeye gidip başarılı bir oyuncu olacaksın’ deseler daha yaşım genç olduğu için başarıyı seçerdim. Ama 20 sene sonra belki bunu demem, 20 yıl sonra tekrar sorun” karşılığını verdi.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
ÖNCEKİ HABER
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK